Προς το περιεχόμενο

PC από που;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιχαίνομαι το Πλαίσιο και διάβασα το θρεντ για το e-shop που ήταν υποψήφιο. Οπότε από που αγοράζω κατά παραγγελία PC;

Καμία ιδέα;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξε καμιά ματιά σε άλλο φόρουμ π.χ(adslgr.com) για πολλές γνώμες,έχει διάφορα threads και παραδείγματα από μέλη του φόρουμ σύμφωνα με τον προυπολογισμό σου, η εναλλακτικά το public, η ακόμα στην δική μου περίπτωση μου πάνε σε καλό τεχνικό της περιοχής σου.

Για σένα πρόκειται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για μένα. Τα έχω δει τα άλλα σάιτ άλλα έχουν υπερβολικά πολύ θόρυβο. Πολλή πληροφορία για φιλτράρισμα. Δεν ψάχνω να βρω τι να βάλω μέσα. Ξέρω τι θέλω. Θέλω κάποιον αξιόπιστο να μου φτιάξει το μηχάνημα με εγγύηση.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημασια δεν εχει ποιο καταστημα εχει 1-2 ευρω πιο φτηνα ενα εξαρτημα, αλλα ποιο εχει πραγματικη εγγυηση και υποστηριξη μετα την πωληση.

Και πανω σε αυτο, για μενα το e-shop πεθανε.

Και δεν ειμαι κανενας παραλογος πελατης.

Μια φορα το χρειαστηκα και καταλαβα οτι σε κοροιδευουνε μπροστα στα μουτρα σου.

Και μετα σκεφτεσαι, γιατι αραγε δεν μπαινει  το e-shop στο skroutz?

Απλο. Εκει γραφονται σχολια και αξιολογησεις απο τον κοσμο.

 

Ενα αλλο καταστημα που εχω ψωνισει και ειμαι ικανοποιημενος γενικα, αλλα δεν εχω ακομα προσωπικη εμπειρια απο after sales  υποστηριξη (δεν χαλανε και καθε μερα τα πραγματα), παρα μονο εχω ακουσει πολυ καλα λογια απο φιλους με εμπειρια επ'αυτου στο συγκεκριμενο καταστημα, ειναι το http://www.msystems.gr/ στη Φρατζη στο Ν . Κοσμο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις προτάσεις.

Γενικά έχω γνώσεις hardware και αν και θα μπορούσα να στήσω πισι, δεν το έχω κάνει ποτέ και θέλω αν αποφύγω τους πειραματισμούς και τα νεύρα όπως και το χαμένο χρόνο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου