Προς το περιεχόμενο

PC από που;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ παντως δεν έχω κακές εμπειρίες απο eshop. 2 δίσκοι και 1 mouse μου τα έχουν αντικαταστήσει χωρίς κουβέντα.

Απο την άλλη το plaisio είναι ακριβό για οτιδήποτε μη turbo-x. Ray δεν ξέρω αν μένεις Αθήνα αλλά μπορείς να δοκιμάσεις και Cosmodata που έχει καλές τιμές και είναι χρόνια στη αγορά χωρίς να έχω ακούσει κάτι κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry αλλά έχω διαφορετική για το eshop.  Δυο υπολογιστές ο ένας σεταρισμενος από τα παιδιά και ο άλλος μόνο κομμάτια και δεν τράβηξα κανένα πρόβλημα. Μέχρι και τα κουτιά των επιμέρους κομματιών μου στείλανε. Βέβαια μιλάω για τις προσωπικές μου αξιόπιστες εταιρείες με τις ανάλογες εγγυήσεις. Thermaltake Asus corsair. Και επειδή είμαι παιδί της Asus πάλι από το eshop  θα τα αγόραζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πωληση δεν εχουν λογο να μην ειναι σωστοι, το θεμα ειναι η αντιμετωπιση που εχεις οταν κατι χαλασει και ειναι εντος εγγυησης.

Και πλαισιο και eshop ιδιες μαπες ειναι... απλα το eshop εχει 200 καταστηματα στην Ελλαδα και αν εισαι απο επαρχια βολευει. Και στα δυο καταστηματα κοιταζουν να σε κοροϊδεψουν αλλα στο καθενα με διαφορετικο τροπο. Στο μεν (eshop) συνηθως σε βγαζουν τρελο, στο δε (πλαισιο) αν τους δινοταν η δυνατοτητα θα εβγαζαν λεφτα και απο την μεταξυ σας συνομιλια. "Φιλε και γιατρε μου η επισκεψη σας στο καταστημα χρεωνεται 50 ευρω ειναι πολιτικη της εταιριας"(λεμε τωρα , αλλα αν γινομασταν σουηδια θα το εφαρμοζαν στανταρ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν δυο χρόνια αγόρασα λαπτοπ από το http://www.mgmanager.gr/. Μετά από λίγους μήνες είχα ένα ατύχημα με καφέ στο πληκτρολόγιο. Η εγγύηση κάλυπτε τέτοιου είδους ατυχήματα. Ανέλαβαν οι ίδιοι τη συνεννόηση με τη Lenovo (μένω σε νησί του Ν.Αιγαίου) και όταν η τελευταία τους είπε ότι δεν έβρισκε ανταλλακτικό, μου έστειλαν καινούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου