Προς το περιεχόμενο

Ο διάβολος είναι από την Ελλάδα?


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κορυφαίος ο Καρβέλας με αυτή την σημαντικότατη ιστορική καταγραφή της πραγματικότητας

 

Οντως κανει ακομα και την "ΑΝΤΙΓΝΩΣΗ" της Λ.Ζωγραφου να μοιαζει με πονημα 5χρονου σε νηπιαγωγειο.

 

Κατι ακουγεται οτι συνεδριασε εκτακτα η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ωστε το Σ/Κ να χρισει τον Καρβελα επιτιμο μελος της.

 

Ειμαι σιγουρος οτι η πληροφορια αυτη αληθευει μια και την πηρα απο εγκυρη πηγη (ΧΩΝΙ) .

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Οντως κανει ακομα και την "ΑΝΤΙΓΝΩΣΗ" της Λ.Ζωγραφου να μοιαζει με πονημα 5χρονου σε νηπιαγωγειο.

Όπως και το Jitterbug Perfume του Robbins.

 

Σε ένα - ξαναλέω ένα (1), τα μέτρησα - τραγούδι, ο Καρβέλας συμπύκνωσε γνώση που οι άλλοι χρειάστηκαν ολάκερα βιβλία για να χωρέσουν, και πάλι δεν έφτασαν σε τέτοιο βάθος. Ζήτω η εβαπορέ γνώση! 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ βλέπω το "ΕΛ" καμουφλαρισμένο μέσα στο ΚΑΡΒ-ΕΛ-ΑΣ.

 

Είναι απόγονος των ΕΛ.

 

Δεν μπορώ να πω περισσότερα. :-X

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ βλέπω το "ΕΛ" καμουφλαρισμένο μέσα στο ΚΑΡΒ-ΕΛ-ΑΣ.

 

Είναι απόγονος των ΕΛ.

 

Δεν μπορώ να πω περισσότερα. :-X

 

Το ΕΛΑΣ δεν το βλέπεις; Μας κρύβουν την αλήθεια.....

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυφαίος ο Καρβέλας με αυτή την σημαντικότατη ιστορική καταγραφή της πραγματικότητας. Ιστορικώς ο ελληνικός πολιτισμός "ανακυρήχθηκε" ώς σατανικός και ειδωλολατρικός από τους εβραίους οι οποίοι επιβάλλοντας την χριστιανική τους αίρεση με δόλιες μεθόδους ψυχολογικής εκμετάλλευσης της απληστίας των ρωμαίων αυτοκρατόρων της εποχής εκείνης.

 

Μέχρι και στις μέρες μας ο χριστιανισμός προσπαθεί να παρουσιάσει τον ελληνικό πολιτισμό και τους Έλληνες Θεούς ώς σατανάδες χρησιμοποιώντας πούστικους και ύπουλους τρόπους όπως π.χ. βιβλία τύπου Λιακόπουλου όπου στα Γιατί και πώς ζούν ανάμεσα μας, παρουσιάζει τους Έλληνες Θεούς ώς νεφελίμ τα οποία βρίσκοταν υπό την υπηρεσία του σατανά και για αυτό οι αρχάγγελοι του χριστιανικού παραμυθιού έκλεισαν τον Δία και τους άλλους Θεούς στα Τάρταρα μέχρι την Β παρουσία του Ιησού όπου θα ξαναβγούνε. Εδώ δεν έγινε ακόμα η Ά παρουσία του Ιησού, πηδήξαμε στην Β.

 

Μπράβο στον Καρβέλα που με αυτό το ιστορικό έργο τέχνης πετάει στα μούτρα του κάθε ανιστόρητου εβραιολάτρη, την πραγματική αλήθεια και το πόσο δικαίωμα ΔΕΝ έχει όποιος πιστεύει και προσκυνάει εβραιοχριστιανικά παραμύθια να αυτοαποκαλείται Έλληνας.

 

Ο Έλληνας αγαπητά μου παιδιά, είναι γιός του Δευκαλίωνα ο οποίος είναι απόγονος έλληνα Θεού, δεν μπορείτε να είστε Έλληνες αν αποκαλείτε παραμύθια την Ελληνική παράδοση και ονομάζετε αλήθεια την εβραική παραμυθολογία η οποία δεν είναι τίποτα άλλο από αντιγραφή Ελληνικών και Αιγυπτιακών θεοτήτων-θεολογουμένων. Όποιος αποκαλεί παραμύθι τον Δία, αποκαλεί παραμύθι τον Έλληνα που είναι απόγονος του Δία άρα λέει ότι δεν υπάρχουν Έλληνες άρα πώς αυτοαποκαλείται Έλληνας; οέο;

 

Το θέμα αυτό πονάει πολλούς και ήδη πολλοί έχουν θυμώσει μαζί μου με αυτά που γράφω, αλλά δεν σκάω για αυτό, προτιμώ πάντα την αλήθεια από τα παραμύθια, μισήστε με αλλά θα τα λέω καθώς έχω καθήκον να τα λέω αφού τα ξέρω, πρέπει να τα πώ, δεν μου ανήκουν, η αληθής γνώση ανήκει στην φύση, αυτήν την οποία αποκαλεί εξίσου σατανική το εβραικό παραμυθολογούμενο έκτροπο.

 

ΕΥΓΕ Καρβέλα, που λές την Αλήθεια και χωρίς ομοιοκαταληξία. Αυτό έλειπε, να πείς μία τέτοια τραγική αλήθεια καταλήγοντας να ομοιάξεις με αυτούς που την θάβουν, γκούχου γκούχου...

 

 

Δεν είμαι σίγουρος για το αν τρολλάρεις. Αλλά αν όντως το κάνεις, είσαι θεός (ό,τι εθνικότητας θες). ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο γαματο απο ολα ειναι εκει που λεει  οτι οι αρχεοι ελληνες τα ειπαν ολα…. και γιαυτο οι νεοελληνες ειναι τοσο ακαματοι, γιατι δεν εμεινε και τιποτα να κατορθωσουν… δηλαδη οταν οι αλλοι παγαινανε οι νεοελληνες ειχαν γυρισει ηδη και αρεζανε ρε φιλα…...... πεστα μωρη καλογρια ετσι εξηγουνται ολα

 

Ο διαβολος ειναι μαγκια. (πλεον)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου