Προς το περιεχόμενο

Ο διάβολος είναι από την Ελλάδα?


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος για το αν τρολλάρεις. Αλλά αν όντως το κάνεις, είσαι θεός (ό,τι εθνικότητας θες). ;D

 

Σφοδρότατης βλασφήμιας παράτολμη ερώτηση παιδί μου. Έλλην Θεός φυσικά, τί άλλης εθνικότητας, Έλληνααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

O Jackson εβγαλε το They dont really care about us και τον εφαγαν λάχανο.

Βάλε μυαλό Καρβέλα!!!!!!!

 

χαχαχαχχαχαχααχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει ο Cordalis λεμε... ;D ;D ;D

 

Εγώ πάντως πριν μια βδομάδα τον έμαθα για πρώτη φορά,επικές στιγμές  ;D ;D ;D

 

WP_20150919_21_59_19_Pro.jpg

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τον μπαγασα, αγεραστος.... :P

Η φωτο απο που ειναι?

 

Ηταν το after μιας δεξιωσης το περασμένο Σάββατο στη Γερμανία.

Τον συνοδευαν τα παιδιά του με κιθαρα-φωνες.

Αξιοπρεπής παρουσία-εκτελεση,έκανε κέφι ο κόσμος.

 

Πιστεύω ότι οι υπόλοιποι παρευρισκόμενοι με πέρασαν για σνομπ που αν και είμαι Έλληνας ελεγα οτι δεν τον ηξερα,ενώ αυτοί ήξεραν και τραγουδούσαν ακομη και τα τραγούδια του.

Πραγματικά,ούτε σαν όνομα,ούτε σαν φυσιογνωμία τον είχα ξαναδεί.

 

@Λάκη κακώς έκοψες τα live,μπορείς να ζήσεις επικές στιγμές εκεί που δεν το περιμενεις  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στην Γερμανια ειναι πολυ γνωστος τουλαχιστον τα τελευταια 35 χρονια. Ισως δεν εισαι αρκετα χρονια στη Γερμανια γι αυτο δεν τον ξερεις? Κατι φιλοι που μεγαλωσαν εκει και τωρα ειναι παλι Ελλαδα μου ελεγαν γι αυτον, ηταν φιρμα. 8) Εγω τον εμαθα πριν 5-6 χρονια. Τρελο κιτς ο τυπος, εκανε κατι live με αρχαιοελληνικους κιονες σαν ντεκορ και disco φωτα και απο κατω οι Γερμανοι να χορευουν. Ενταξει, το κοινο του δεν το λες και πολυ ενημερωμενο/σχετικο με τη μουσικη... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλησα τωρα και βλεπω κλιπακια του. ;D Ο τυπος περα απο την πλακα ειναι και πολυ καλος μπουζουξης, αλλα πολυ κιτς ρε γαμωτο. :-X

Παρτε και δυο κλασσικα κομματια παρακατω. Στο δευτερο βιντεο, ολα τα λεφτα οταν παει στο κοινο και τραγουδαει πανω απο μια Γερμανιδα και της αγγιζει το προσωπο. Τεζα η Γερμανιδα λεμε. ;D Greek lover λεμε. ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου