Προς το περιεχόμενο

Cos_dr feat. Sot_dr - "Breakbeat Family Jam"


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Μια από της προσπάθειες μου να εκμαιεύσω εις τον διάδοχον την επιθυμία να ασχοληθεί με τη μουσική. Την εκανα βιντεο κλίπ.

 

 

Να πάρει το δρόμο του το παιδί.

χαχαχαχαχαχχαχαχα

 

Απο πιό μικρο τον βαζω εκει και τον αφηνω, να σκαλίζει, να αλλάζει ηχους και ομολογώ οτι νιώθω ωραία που καθομαι καμμια φορα απο μακριά και τον βλέπω και καθε τοσο γυρναει και μου λέει. Κοιτα μπαμπά, κοιτα τι κάνω........ χαχαχαχχαχα

Ωραίο συναίσθημα. 

 

Σιγα σιγα θα τον αρχίσω μαθήματα με δάσκαλο.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Απο πιό μικρο τον βαζω εκει και τον αφηνω, να σκαλίζει, να αλλάζει ηχους και ομολογώ οτι νιώθω ωραία που καθομαι καμμια φορα απο μακριά και τον βλέπω και καθε τοσο γυρναει και μου λέει. Κοιτα μπαμπά, κοιτα τι κάνω........ χαχαχαχχαχα

Ωραίο συναίσθημα. 

 

Oμορφα πραγματα.

 

Να τον χαιρεσαι και να παρει ακομα μεγαλυτερη λαμψη απο τον πατερα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιοι οι Cos_dr & Son. :) Ειδα τον γιο σου και μου θυμησε τα ανιψια μου οταν ηταν μικρα και εκαναν ντου στο δωματιο με τα synths και βαραγαν τα πληκτρα σαν τρελα. >:( Εκτοτε το δωματιο κλειδωνε οταν ερχονταν στο σπιτι. Ευτυχως εμεναν Αθηνα και δεν ειχα συχνες επισκεψεις. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβουλή σαν πατέρας που έχω περάσει τα ίδια.

Για αρχή τον αφήνεις να κάτσει στην καρέκλα και να νιώσει άρχοντας των οργάνων.

Για να εξοικιωθεί με το πληκτρολόγιο του λες ένα παραμύθι με ζώα και διάφορα στοιχεία που κάνουν ήχους και τον προκαλείς να κάνει τα ηχητικά εφε. (Π.χ. μπάσα πλήκτρα για τον λύκο, ψηλές νότες για πουλιά, ήχοι ντραμς για βήματα, ήχοι για κεραυνούς κλπ) και ταυτόχρονα του δείχνεις πως αλλάζουν τα εφέ. Τα παιδιά τα ρουφάνε σαν σφουγγάρι, αλλά θέλουν να ελέγχουν αυτά το πληκτρολόγιο. Αν κοπανήσουν δυνατότερα το πληκτρολόγιο σφήξε δόντια και κράτα ψυχραιμία.

Ο δικός μου μετά μόνος του ζήτησε να πάει ωδείο (5 χρόνια) αλλά τελικά ο ήχος της ηλεκτρικής μου κιθάρας τον κέρδισε και παράτησε τα πλήκτρα :)

Too Old to Rock n Roll Too Young to Die

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oμορφα πραγματα.

 

Να τον χαιρεσαι και να παρει ακομα μεγαλυτερη λαμψη απο τον πατερα. :)

 

+2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Όσοι είστε μπαμπάδες, θείοι κλπ ........... you know the drill and the thrill :-)

 

Oσοι και όσες δεν εχετε ακόμα παιδιά, με το καλό και μη διστάσετε.

 

Ειναι πολύ καλή φάση, είναι super

Και για εμένα είναι το πιό ωραίο πράγμα που έχω κάνει, επισκιάζει όλα τα άλλα, όλα τα άλλα ειναι............ αφρός μετα ..............  χαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου