Προς το περιεχόμενο

Έμμονο Γκρίζο - Γλυκιά μου θλίψη - Νέο video


haryy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το 1ο επίσημο video του 4ου cd (Στα Ίχνη Του Θηρίου). Ελπίζουμε ότι το νέο cd είναι αντάξιο της μεγάλης προσπάθειας που καταβάλλαμε 2 χρόνια τώρα και μέσα από ιδιαίτερα αντίξοες συνθήκες, προσωπικές και "περιβαλλοντικές". Από σήμερα το cd είναι διαθέσιμο από όλα τα κεντρικά σημεία πώλησης (που έχουν απομείνει!) αλλά και προσωπικά από εμάς. Καλή ακρόαση!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραίο βίντεο κλιπ και ωραίο τραγούδι.

 

Βάλε τώρα και ένα λινκ για να αγοράσουμε το CD (ψηφιακά ή κανονικά). Ή απλά σου στέλνουμε ΠΜ? Αυτό για εμάς που είμαστε εκτός Ελλάδας! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο βίντεο κλιπ και ωραίο τραγούδι.

 

Βάλε τώρα και ένα λινκ για να αγοράσουμε το CD (ψηφιακά ή κανονικά). Ή απλά σου στέλνουμε ΠΜ? Αυτό για εμάς που είμαστε εκτός Ελλάδας! :)

 

Link δεν υπάρχει ακόμα, σήμερα τοποθετούνται. Νικόλα, από τη στιγμή που μένεις εξωτερικό, ίσως είναι καλύτερα να στο στείλω εγώ γιατί η επίσημη οδός ίσως σε κάνει να το μετανιώσεις, ;D. Επικοινώνησε με pm και θα στο στείλω! Να σαι καλά και χαιρετισμούς από όλους μας (και στους νεαρούς!) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Να σημειώσω ότι το CD έφτασε στα χέρια μου (μάλλον γρήγορα θα έλεγα) και ακούω το 1ο track αυτή τη στιγμή. Όταν τελειώσει θα κάνω το απαραίτητο review (αν και γουστάρω ήδη! ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το βιντεο ακομα καλυτερο το τραγουδι,αν και δεν ειμαι φαν του ειδους μου κρατησε το ενδιαφερον μεχρι το τελος.

 

Ενα μεγαλο μπραβο και σε οποιον εκανε τη παραγωγη.

 

Τι να πω...ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ απο τη καρδια μου σας ευχομαι παιδια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα και ειδα πολυ προσεκτικα.

Διαπιστωσα οτι ο μπασομαν λουφαρει!!!!

Αυτος πεντακαθαρος και οι αλλοι 2 μες την μπιχλα. ;D

 

Μπραβο σας haryy ;)

 

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Λοιπόν...

 

Έχω τόση δουλειά εδώ στο Αγγλία που ακούω συνέχεια μουσική. Και το CD, πλέον στα χέρια μου.. το χαίρομαι πολύ.

 

Υποσχέθηκα review, και ορίστε ένα.

 

Θα έλεγα, ως ακροατής, ότι το CD είναι ότι ακριβώς περίμενα. Η παραγωγή, οι παίκτες, οι στίχοι, το CD αυτό καθ'αυτό, όλα τα στοιχεία είναι άκρως επαγγελματικά και στέκονται σαφέστατα σε παραγωγές του εξωτερικού. (και λοιπόν; θα μου πει κάποιος κακεντρεχής).

 

Το ζήτημα, όμως, είναι στη μουσική, όπου είναι και το ζουμί.

 

Εκεί, λοιπόν, το CDάκι τα πάει περίφημα! Μου έχουν μείνει στο κεφάλι, αρκετά κομμάτια (Θα 'θέλα να μουν ο γίος που ποτέ σου δεν ήθελες... κλπ... ;D ). Υπάρχει αρκετή σκέψη και το χαίρομαι κάτι τέτοιο.

 

Αν ήταν να βγάλω ένα μικρό παράπονο θα ήταν ότι η φωνή, πολλές φορές μου θυμίζει παλιές Ελληνικές μπάντες (Υπόγεια Ρεύματα, πχ) το οποίο, αν και δεν είναι αρνητικό από μόνο του, αφού μου αρέσει η συγκεκριμένη μπάντα, παρόλ'αυτά βρίσκω ότι αυτό το στυλ του ήχου στη φωνή είναι ολίγον... βαρετό πιά (για μένα φυσικά).

 

Αλλά total thumbs up από 'δω (όπως έχετε καταλάβει από τα 3 μου ποστ στο θρεντ. Και ΧΩΡΙΣ δικαιώματα παρακαλώ! :D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Πολυ καλο το βιντεο ακομα καλυτερο το τραγουδι,αν και δεν ειμαι φαν του ειδους μου κρατησε το ενδιαφερον μεχρι το τελος.

 

Ενα μεγαλο μπραβο και σε οποιον εκανε τη παραγωγη.

 

Τι να πω...ΚΟΥΡΑΓΙΟ και ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ απο τη καρδια μου σας ευχομαι παιδια.

 

Είναι χαρά μου που σου έδωσε κάτι ωραίο το κομμάτι, διπλή χαρά γιατί η παραγωγή (το τεχνικό μέρος) είναι δική μου και σε ευχαριστώ πάνω απ' όλα για τις ευχές στο τέλος, ξέροντας ότι γνωρίζεις από πρώτο χέρι τις ...ευκολίες που συναντά κάποιος, τολμώντας να δώσει περισσότερο χρόνο από ότι του επιτρέπουν οι "συνθήκες" σε μια τέτοια προσπάθεια. Ξανά ευχαριστώ λοιπόν! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσα και ειδα πολυ προσεκτικα.

Διαπιστωσα οτι ο μπασομαν λουφαρει!!!!

Αυτος πεντακαθαρος και οι αλλοι 2 μες την μπιχλα. ;D

 

Μπραβο σας haryy ;)

 

 

Το, μασάω μπίχλα, αντί για τσίχλα δεν θα μπορούσε να σε πείσει, ε;  ::) ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν...

 

Έχω τόση δουλειά εδώ στο Αγγλία που ακούω συνέχεια μουσική. Και το CD, πλέον στα χέρια μου.. το χαίρομαι πολύ.

 

Υποσχέθηκα review, και ορίστε ένα.

 

Θα έλεγα, ως ακροατής, ότι το CD είναι ότι ακριβώς περίμενα. Η παραγωγή, οι παίκτες, οι στίχοι, το CD αυτό καθ'αυτό, όλα τα στοιχεία είναι άκρως επαγγελματικά και στέκονται σαφέστατα σε παραγωγές του εξωτερικού. (και λοιπόν; θα μου πει κάποιος κακεντρεχής).

 

Το ζήτημα, όμως, είναι στη μουσική, όπου είναι και το ζουμί.

 

Εκεί, λοιπόν, το CDάκι τα πάει περίφημα! Μου έχουν μείνει στο κεφάλι, αρκετά κομμάτια (Θα 'θέλα να μουν ο γίος που ποτέ σου δεν ήθελες... κλπ... ;D ). Υπάρχει αρκετή σκέψη και το χαίρομαι κάτι τέτοιο.

 

Αν ήταν να βγάλω ένα μικρό παράπονο θα ήταν ότι η φωνή, πολλές φορές μου θυμίζει παλιές Ελληνικές μπάντες (Υπόγεια Ρεύματα, πχ) το οποίο, αν και δεν είναι αρνητικό από μόνο του, αφού μου αρέσει η συγκεκριμένη μπάντα, παρόλ'αυτά βρίσκω ότι αυτό το στυλ του ήχου στη φωνή είναι ολίγον... βαρετό πιά (για μένα φυσικά).

 

Αλλά total thumbs up από 'δω (όπως έχετε καταλάβει από τα 3 μου ποστ στο θρεντ. Και ΧΩΡΙΣ δικαιώματα παρακαλώ! :D)

 

Νικόλα, ξανα ευχαριστώ για τη θερμη υποστήριξη και το γεγονός ότι σε άγγιξαν πράγματα από τη μουσική και τον ήχο!!

Ελπίζω να αρέσει και στους ...υπόλοιπους της παρέας!!!  :D

Η κριτική για τη φωνή καλοδεχούμενη και σεβαστή!

Να 'σαι καλά και υγιείς εκεί στα ξένα!

 

Υγ "Είμαι ο γιός που δεν θα 'θελες να 'χες"  :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου