Προς το περιεχόμενο

Προβλημα ηλεκτρικης κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχαχαχχαχααχχαχααχχα

που ειναι ο καδος τελικα???

φιλε και γω εχω μπερδευτει δεν ξερω τι παιζει με αυτο το οργανακι.

την εχω παει σε εναν στην κορινθο ο οποιος φτιαχνει χειροποιητα οργανα κιθαρες μπουζουκια κλπ αλλα μου ειπε οτι ειναι για πεταμα και να την παω πισω.αλλα ελεγε ψεματα γιατι ειχαμε ενα ιστορικο παλια και επειδη δεν πηρα απο αυτον κιθαρα μ ελεγε παπατζες.

ο αλλος που την παω καλος ειναι αλλα δεν νομιζω οτι ειναι και ο μαστορας απλα ο τυπος ειναι ςραιος μου την φτιαχνει χωρις χρεωση και ας μην την αγορασα απο αυτον αν και μ εχει κανει παραπονα(λογικο).ο τριτος που μενει ειναι ο νακας οποτε ακυρο.

μπορειται να μου πειτε καποιον καλο μαστορα στην αθηνα βρε παιδια να παω να του την αφησω οσο χρειαστει να ηρεμησω και γω και σεις μαζι.

για να ληξει και το θεμα γιατι σας εχω κουρασει.ευχαριστω

ο 2ος ειναι ο βουλαδακης?αν ναι πηγαινε τη σε ενα σοβαρο μαστορα να σωθεις!Λουτρακι μενω κ καθε φορα προτιμω να πηγαινω αθηνα...εγω ειμαι ευχαριστημενος απο καγμακη

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ελα πατριδα ...

με τον βουλαδακη μιλησα χθες τηλ. δεν λεω ονοματα για να μην δυσφημησω η να μην διαφημησω καποιον μην παρεξηγηθουμε κιολας

.ο βουλαδακης τι λεει ????  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zik βοηθησες αρκετα σε ευχαριστω.και γω μαλλον πιστευω οτι τελικα σεταρισμα θελει γιατι εχουν βαλει πολυ χερι και πρωτος και χειροτερος εγω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν της πας στον Kravs αναμένω νέα σου...το παιδι για αρχή θα σου ξεκαθαρίσει τι γίνεται. Το οποίο πιστεύω είναι και το πιο βασικό για να ηρεμήσεις. Ελπίζω να μην είναι κάτι άσχημο και να στην στρώσει...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok μακαρι .....

κατι ασχετο εχω κατεβασει τις χορδες πολυ καπου στο 1,5mm στο 12 ταστο.πολυ καλη αισθηση αλλα ο ηχος εγινε καπως μαπα.μηπως πρεπει να κατεβασω τους μαγνητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τους ειχες ρυθμισμενυς για μεγαλυτερο ύψος χορδων ναι πρεπει να τους ξαναρυθμίσεις.

 

Επισης 1,5mm ειναι χαμηλο action, μπορει απο μονο του αυτό να μην ταιριάζει στα χέρια και στα αυτιά σου.

inhttps://www.youtube.com/user/jkstigma/videos

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τσαμπα την συζητηση τοσο καιρο καναμε για την κιθαρα....

την πεταξα απο την σοφιτα και το θεμα ειναι οτι κοντεψα να φαω και τον γερο μου :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τσαμπα την συζητηση τοσο καιρο καναμε για την κιθαρα....

την πεταξα απο την σοφιτα και το θεμα ειναι οτι κοντεψα να φαω και τον γερο μου :(

καλα της εκανες της μαριολας!!! :-X ??? ??? ??? ???

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου