Προς το περιεχόμενο

Προβλημα ηλεκτρικης κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ε ναι καρπουζια μου τα κανε πια.τουλαχιστον δεν παθαν ζημια τα κλειδια και οι μαγνητες να τα βαλλω αλλου :))))))))

κ ξυλα για το τζακι,μην ξεχνας!!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ε ναι καρπουζια μου τα κανε πια.τουλαχιστον δεν παθαν ζημια τα κλειδια και οι μαγνητες να τα βαλλω αλλου :))))))))

 

Φίλε μου συγγνώμη, αλλά αν μιλάς σοβαρά ή αν δεν είσαι πολύ πλούσιος, ίσως να πρέπει να κοιταχτείς λίγο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες τσαμπα την συζητηση τοσο καιρο καναμε για την κιθαρα....

την πεταξα απο την σοφιτα και το θεμα ειναι οτι κοντεψα να φαω και τον γερο μου :(

 

ε ναι καρπουζια μου τα κανε πια.τουλαχιστον δεν παθαν ζημια τα κλειδια και οι μαγνητες να τα βαλλω αλλου :))))))))

 

Πάμε ένα τραγουδάκι...

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το θεμα ειναι οτι κοντεψα να φαω και τον γερο μου :(

Γιατί δεν τον έφαγες; Αφού αυτός φταίει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν γραφτό να παίξει αυτή η κιθάρα. Τι σου είναι η μοίρα και το ριζικό......

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε φιλε δεν ειμαι πλουσιος ισα ισα εχω γαμηθει στην δουλεια και οτι παιρνω μου βγαινει σκαρτο.γιαυτο την σουταρα απο απελπησια.αλλα πρεπει να κοιταχτω το μονο σιγουρο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά γιατί δεν διεκδικησες τα δικαιώματα σου και δεν την επεστρεψες στο κατάστημα αγοράς ;;; Τόσες συμβουλές πήρες εδώ μέσα. Καθόσουν και την λιβανιζες τόσο καιρό

 

Τελευταία συμβουλή από μένα. Την επόμενη φορά αγόρασε το προϊόν σου από κατάστημα που προσφέρει επιστροφή χρημάτων εντός χ ημερών χωρίς αιτιολόγηση

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα κοιταω κατι σε yamaha  pac112 καλες και φτηνες  χεεχεχ

 

Αν τον αγαπάς τον γέρο σου,πάρε μία hollow.

Αν του έχεις άχτι,κάτι σε solid body.

 

...Aκόμα ασχολείστε σοβαρά κάποιοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλησα με αυτον πριν την σουταρω και μ το παιζε κινεζος.μπορει και να ναι κινεζος ομως πραγματικα και τα φερνει απο κει τα εμπορευματα του..τσ φιλε υπαρχει πολυ σαβουρα εκει εξω και ευχομαι ολοι οι ελληνες να ψωνιζουν απο θωμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου