Προς το περιεχόμενο

Προβλημα ηλεκτρικης κιθαρας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιλησα με αυτον πριν την σουταρω και μ το παιζε κινεζος.

 

Με χρήση φυσικής δύναμης ο Κινέζος γίνεται Ζιμπαμπουανός. Με χρήση νομικής δύναμης, ο ίδιος Κινέζος μπορεί να μετατραπεί κάλλιστα σε έναν τυπικότατο Εγγλέζο.

 

Κινέζο -αν ήμουν στη θέση σου- δεν θα τον άφηνα να παραμείνει πάντως. (είναι και πολλοί οι άτιμοι...)  ;)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οχι ρε φιλε δεν ειμαι πλουσιος ισα ισα εχω γαμηθει στην δουλεια και οτι παιρνω μου βγαινει σκαρτο.γιαυτο την σουταρα απο απελπησια.αλλα πρεπει να κοιταχτω το μονο σιγουρο

 

 

Η κιθάρα κόστιζε γύρω στο 1000άρικο έτσι? Ακόμα και να πήγαινες να ξεκολλήσεις ολόκληρο το μπράτσο και να βάλεις άλλο δε θα σου κόστιζε περισσότερο από όσα έχασες. Μπορώ να καταλάβω τον εκνευρισμό σου και ίσως την στεναχώρια ότι ίσως να σε ξεγέλασαν αλλά λύσεις υπήρχαν. Τουλάχιστον ας την χάριζες κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι otto τοσο την πηρα και γω αυτο σκεφτομουνα πριν οτι ειχα λυσεις αλλα μ ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι και δεν σκεφτηκα τπτ εκεινη την στιγμη.τωρα εχω τον μικρο μου ξαδερφο εδω και μ τα χει πρηξει γιατι δεν του την εδωσα.και εχω και τυψεις τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλα,δεν πετας τη κιθαρα σου απ τη σοφιτα...ή δωσ'τη καπου που υπαρχει αναγκη ή αλλαξε ''καυλες''. :)

 

 

Every guitarist wants to play well.

But in reality, if good intentions were all it took, then everyone would be great.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου