Προς το περιεχόμενο

busking - τελευταία πίστα


NicolasAth72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Περί Νάσβιλ...

Συγκαταλέγεται στις πόλεις που δεν θα τολμούσα να πάω να ζήσω (+Μέφις , Νέα Ορλεάνη κι όχι μόνο ;D) με σκοπό το βιοπορισμό από τη μουσική κι ασχέτως μουσικού ύφους (εννοείται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για το Νασβιλ στο βιβλιο του The music lesson ο Wictor Wooten μιλαει για απιστευτα πραγματα που εγιναν. Κατα ποσο ειναι, και ποια, αληθινα ειναι ενα ερωτημα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημότης

 

δεν ειναι Γιαννης ειναι Γιαννακης  ;D

 

Δημοτικά τέλη

 

τα δημοτικα τελη δεν φτανουν ουτε για τις φραπεδιες 50 χιλιαδων υπαλληλων στο δημο Αθηναιων και με 200+ εκ. ΕΛΛΕΙΜΑ που εχει ο δημος παλι ΕΣΥ με τους ΦΟΡΟΥΣ σου τους πληρωνεις και ας μενεις στην ....Δραμα  ;D

 

 

Δημοτικοί υπάλληλοι

 

 

δεν ειναι Γιαννης ειναι Γιαννακης  (και μαλιστα ΜΟΝΙΜΟΣ) ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πριν απο ενα μηνα ειδα αυτους τους τυπους να παιζουν στη Venice Beach. Βεβαια παραδιπλα ειδα και εναν αστεγο να παιζει πιανο (με ουρα), και αλλον εναν σε πατινια να τσουλαει και να σολαρει απιστευτα! Μου φαινεται πως οτι νομοι και να υπαρχουν, σε καποια μερη ειναι η κουλτουρα τετοια που αυτο θα συνεχιζεται.

Και απ'οτι φαινεται, καλως ή κακως, αυτο συμβαινει και στην Ελλαδα ολο και περισσοτερο.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα ενισχυτή το αν ενοχλείς... Θέμα αισθητικής και παιδείας είναι. Εγώ παίζω στο δρόμο κλασική κιθάρα. Χωρίς τον ενισχυτή είναι σαν να...μην παίζω. Το έχω δοκιμάσει.... ;D ;D

 

  Ένα νταούλι και ένα πνευστό κάνουν από μόνα τους αρκετή φασαρία άμα.... "ξέρεις" πως να τα δουλέψεις!! :P

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τις φραπεδιες 50 χιλιαδων υπαλληλων στο δημο Αθηναιων

Μετα απο δημαρχους οπως ο Αβραμο, Νικητας και Καμινης ο φραπες ειναι τρε μπαναλ

 

και μαλιστα ΜΟΝΙΜΟΣ

Εχω μια αμφιβολια σχετικα με το ποσο ισχυει η μονιμοτητα αλλα δεν επιμενω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου