Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Απλα ηθελα να το ξεκαθαρισεις. Οχι για μενα, για τη φουκαριαρα την μανα μου που συχνα σε διαβαζει και αναρωτιεται "τι πινει ωρες ωρες αυτο το παιδι?" thin.gif

Η αναφορα της τσιπουρας ομως μου θυμισε οτι πειναω. Μεγα λαθος...thin.gif

Την κανω να τσιμπησω κατι ελαφρυ (λεμονατες φτερουγες με ρυζι) βλεποντας τον φιλο μου τον Γρηγορη στον ΑΝΤ1...rrr.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ηθελα να το ξεκαθαρισεις. Οχι για μενα, για τη φουκαριαρα την μανα μου που συχνα σε διαβαζει και αναρωτιεται "τι πινει ωρες ωρες αυτο το παιδι?" thin.gif

Η αναφορα της τσιπουρας ομως μου θυμισε οτι πειναω. Μεγα λαθος...thin.gif

Την κανω να τσιμπησω κατι ελαφρυ (λεμονατες φτερουγες με ρυζι) βλεποντας τον φιλο μου τον Γρηγορη στον ΑΝΤ1...rrr.gif

 

Μην μου πεις το τι θα τσιμπήσεις, Κωστα, γιατι ειμαι αδύναμος χαρακτήρας και σε δίαιτα...

 

Δεν με πολυ παίρνει για κραιπάλες γιατι εχω μια παρουσίαση στις εννιάμισι αύριο - να σπω τη  αλήθεια λέω να μην παω καθόλου και να τους γράψω όλους ξέρεις που...

 

Σχετικά με το τι πίνω: κάτι συνομήλικα ξύδια... που αλλάζουν κατα περίπτωση

 

Αυτο που ΔΕΝ αλλάζει ειναι το πρωινό μου άκουσμα

 

[soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μου πεις το τι θα τσιμπήσεις, Κωστα, γιατι ειμαι αδύναμος χαρακτήρας και σε δίαιτα...

Τι να μη σου πω, που σου ειπα. glasses2.png Παραφαγα παλι. Εχω εδω διπλα μου μισο λιτρο Coca Cola. ;D Θελω κι εγω διαιτα αλλα δυσκολο...Οσο για το ποτο, και σαν παραλιγο αλκοολικος, να σου πω οτι εχει πεσει "κοφτης" και δεν πινω πλεον καθολου στο σπιτι. Μονο οταν βγαινω βραδυ. drunk.gif
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To soundtrack της νιοτης μου που λενε και οι πΓοιτικοι καλλιτεχνες στην TV  ;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου