Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Μέχρι τότενες, απολαύστε υπεύθυνα λαίμαι

 

Πα πα πα,μολις που χορευα παρεα με την παραγκοκοπελια και με αρχισε στις ψιλες η γυναικα μου ρε γμτ. ;D ;D

 

Καλησπερουδια.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

Πα πα πα,μολις που χορευα παρεα με την παραγκοκοπελια και με αρχισε στις ψιλες η γυναικα μου ρε γμτ. ;D ;D

 

σπέρες σε όλους...

 

να υποθέσω Γεώργιε ότι με την Kaori που κρύβει και τον αστράγαλο βαυκαλίζεσαι ότι ξορκίζεις τον πειρασμό... άστο... φόρα κράνος καλύτερα...;D ;D ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ή πάρε τον μέσο δρόμο να μην καρφώνεσαι... 8) ;D

 

https://youtu.be/ikDH-_U6W4A

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω Γεώργιε ότι με την Kaori που κρύβει και τον αστράγαλο βαυκαλίζεσαι ότι ξορκίζεις τον πειρασμό... άστο... φόρα κράνος καλύτερα...;D ;D ;D

 

Nικο,τωρα ειναι αργα.

Το εφαγα το ξυλο και με εβαλε μαλιστα να προσεχω κατι που ψηνεται στο φουρνο για τιμωρια.

Πικρα λαιμαι. ;D ;D

 

Να πω την αληθεια την Kaori την ακουσα το απογευμα που οδηγουσα στο ραδιο να "ερμηνευει" Θεοδωρακη.

Με την κλασσικη κιθαρα δεν ειμαι παντα θετικος,με δυσκολευει ως ηχος-αδαης γαρ-αλλα επαθα πλακα.

Μου φανηκε καταπληκτικο,τοσο εκφραστικο το παιξιμο.

 

Παρεμπιπτοντως,ωραιοι στιχοι το κομματι που εβαλες. ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το εφαγα το ξυλο και με εβαλε μαλιστα να προσεχω κατι που ψηνεται στο φουρνο για τιμωρια.

 

 

 

 

Τι έχει ο φούρνος κυρ Γιώργο γιατί πεινάω? ;D, ωραία και η kaori, δεξιοτέχνισα! το δεξί σκοτώννει ;D, θα μπορούσε και στον αργαλειό και στην άρπα να διαπρέψει :P, αν και δεν τρελάθηκα... με το συγκεκριμένο θέμα που παίζει,ντάξ γαζώνει...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έχει ο φούρνος κυρ Γιώργο γιατί πεινάω? ;D, ωραία και η kaori, δεξιοτέχνισα! το δεξί σκοτώννει ;D, θα μπορούσε και στον αργαλειό και στην άρπα να διαπρέψει :P, αν και δεν τρελάθηκα... με το συγκεκριμένο θέμα που παίζει,ντάξ γαζώνει...

 

Κατι σουβλακια κοτοπουλου και κατι μπιφτεκακια τα οποια ηδη τιμουμε.

Αυτο με τον αργαλειο που ειπες Σωτερ,μου θυμισε ενα φιλο φυσαρμονικιστα,που οταν εβλεπε κιθαριστα να σρενταρει ελεγε"τι κανεις ρε,γνεθεις μαλλακι". ;D ;D ;D ;D

 

@WFK

Τι ωραια εκτελεση αυτη του I believe... ποσο ωραια παιζει η μπαντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστερνω παρα πολυ την αποκατω βερσιον:

 

Την ακουγα πριν. Πηρα σβαρνα 5-6 διαφορετικες εκτελεσεις και κολλησα. :P Και η παλια των Animals τα σπαει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου