Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτό το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ για τον Φώτη, που ακούγοντας τον pipityri, σιγά σιγά μπαίνει (μουσικά) σε ένα δρόμο γεμάτο νέους ήχους και προκλήσεις.

Του εύχομαι να συνεχίσει έτσι.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στράτο από 'σένα έμαθα τον Scofield αλλά ακόμα δεν δύναμαι..... Πάντως ο John Abercrombie κάτι μου έκανε.....εδώ είμαι...!

Όσο για τον pipityri, όντως τα περισσότερα πονήματά του (περιέργως.... ::) ;D ) μου αρέσουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για τον pipityri, όντως τα περισσότερα πονήματά του (περιέργως.... ::) ;D ) μου αρέσουν...

Αυτό εννοώ Φώτη μου, δεν είναι "περιέργως".

Νομίζω ότι κάτι έψαχνες ανακατεύοντας στα κομμάτια σου διάφορα θέματα.

Πάρε τον δρόμο που είναι δύσκολος, αλλά τόσο υπέροχος.

Ένα δρόμο που μικρή σημασία έχει αν παίξεις κάτι σωστά ή λάθος, αρκεί να το παίζεις με τον δικό σου τρόπο, και μέσα από αυτόν να ανακαλύπτεις κάθε μέρα πράγματα που ούτε είχες ποτέ φανταστεί ότι μπορεί να υπάρχουν.

 

Πράγματα για σένα τον ίδιο.

 

Ένα πραγματικό κίνητρο και πρόκληση ταυτόχρονα για κάτι διαφορετικό, κάτι εντελώς δικό σου.

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ αρχίσαν πάλι τα συγκινησιακά, σε λίγο θα βάλουν και μπλουζ-ες.

  Και που λες χρυσή μου, αυτός ο κομμωτής δεν είναι σαν τις άλλες τρελιάρες, καλύπτει το κέρατο με μπούκλες ο φούστης λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

σόρυ ρε Σάμυ που εγώ θα σε την σπάσω (όχι ότι θα με χάλαε :P :-* ;D), αλλά άνοιξα λίγο tv να χαζέψω λίγο αρβύλα και έπεσα σε Χατζητσίου (πως τον λες) με Καμμένο και έμεινα και 48 βασανιστικά δεύτερα πριν αλλάξω κανάλι, οπότε πρέπει να ακούσω μονορούφι το κάτωθι άλμπουμ μήπως και συνέλθω... ::)

 

https://youtu.be/qNAp0igLZIs

 

σπέρες στην ομήγυρη (άντε και σε σένα)...  ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγκίνησε ο Στράτος με την αφιέρωση

Αλλα οχι... Εχω, ακομα, το γνωθι σ´αυτον

 

Ποιητές ειναι ο Sammy και ο Ατρεας και ο Φαζιος

Και ο SF και ο cos στην πληθωρικότητα τους

Και ο marathon και ο kwstas79 στη λακωνικότητα τους

 

Ι am just a dull and humble (Chem) Engineer... (Sometimes brilliant, I admit ;D, but mostly dull and humble)

 

Οπότε, ΦΑζιε

 

Kiss off

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Σάμυ αφιερωμένο...Ξέρω ότι τρελαίνεσαι να ακούς Gallagher (τον πρωτότυπο..) 

 

Υποθέτω πως μάλλον δεν γνωρίζεις την αγάπη μου για τουν Ρόρη, ειδικά δε για κάτι τέτοια πονήματά του σαν αυτούνο που έβαλες.

  Όπως με έλεγε και ο Τέρης και προσπάθησα να τον καθησυχάσω, έχε κανά δυο αλλαξιές εσώρουχα καλού κακού για κανά αυτόφωρο, άμα τη κυκλοφορία του Κυριάκου ε?

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου