Προς το περιεχόμενο

Μαθήματα μέσω skype. Λειτουργούν;


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και ύστερα μπαίνει και o Harris, ασχέτως του θέματος, και σχολιάζει πως απάντησα. Δηλαδή μιλάμε για Κάρμα. Δεν έχω κάτι να πω επί του θέματος, αλλά θα μπω να κάνω τον τροχονόμο.

Αρχικά είχα να πω κάτι επί του θέματος αλλά όταν είδα ότι ψάχνεις για κάποιον σοβαρό με έπιασαν οι ανασφάλειές μου.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν ειχα προσεξει το σχολιο σου, και τα παιδια (Νικοληδες) εχουν δικιο.

Δεν προσπαθησε να σε μειωσει κανεις.

Υπαρχουν ανθρωποι που δεν το εχουν με τη τεχνολογια και ολα αυτα τα διαβολικα.

Απλα λοιπον δεν σε γνωριζει (οπως οι περισσοτεροι σε ενα φορουμ ειναι αγνωστοι μεταξυ τους) και ρωτησε, μηπως δεν εχεις χρησιμοποιησει ποτε skype και μετα να ενημερωσει οπως πρεπει καποιον που δεν ειχε επαφη με το αντικειμενο.

Μη παιρνουμε ως δεδομενο οτι αυτα που γνωριζουμε εμεις για τον εαυτο μας, τα γνωριζουν και οι αλλοι.

Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του απο αυτα που διαβαζει την συγκεκριμενη στιγμη, και ο τροπος που εγραψες τις αποριες σου, δεν απεχει πολυ απο καποιον που δεν εχει δοκιμασει αρκετα το skype.

 

Σωστά. ίσως να έχω περισσότερο άδικο αλλά μπαίνοντας και γράφοντας σε φόρουμ θεωρώ ότι είναι αυτονόητο να καταλάβει κάποιος ότι δεν μου φαίνονται διαβολικά τα pc. Τώρα για το τελευταίο διαφωνώ. Δεν είναι προφανές πως ακούγεται η κιθάρα από το skype.

 

Ξαναλέω, φίλε Νικόλα, να όντως η προθεσή σου ήταν αγαθή σου ζητώ συγγνώμη που ήμουν αγενής.

 

Αρχικά είχα να πω κάτι επί του θέματος αλλά όταν είδα ότι ψάχνεις για κάποιον σοβαρό με έπιασαν οι ανασφάλειές μου.

 

Έχεις ακόμα το ελεύθερο τοποθετηθείς. Ας μη το τρολάρουμε άλλο το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

πάντως κι εγώ δε διάβασα κάτι κακό από τον άλλο Νικόλα (μα τι ωραίο όνομα ρε παιδί μου).

 

Τώρα για τα σχετικά, τα έχουν πει άλλοι. Εγώ απλά θα πω ότι μετά από ένα επιπέδο και άνω μπορεί κανείς να κάνει μάθημα μέσω skype ακριβώς γιατί η συζήτηση αναγκαστικά δε θα σταθεί στο "πως βάζω το χέρι μου στο τάστο" (και καλά), αλλά σε πιο "ουσιαστικά" θέματα, που ακόμη και τεχνικής φύσης, μπορεί κανείς να καταλάβει μέσω βίντεο.

 

Όχι ότι είναι ότι καλύτερο... αλλά λέμε τώρα.

 

Πού στην Μέση Ανατολή, παρακαλώ; Γιατί έχω την οικογένεια εκεί! (ΠΜ αν είναι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου