Προς το περιεχόμενο

Φυσικός χώρος NOIZ



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα είχε φάση σε κάποια συνάθροιση, ο κάθε μουσικός να έχει από ένα όργανο, αυτό που παίζει και να τζαμάρουν όλοι μαζί ταυτόχρονα, να συνεννοηθούν σε κάποιο μουσικό κλειδί και να αρχίσει το τζάμινγκ! Και να βιντεοσκοπούν κάποιοι από διάφορες γωνίες όλο το σκηνικό! Και δωρεάν μπύρες σε όλους. ;D

 

Ολοι μαζι. Αν μαζευτουν δηλαδη 50 ατομα θα το κανουμε ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ολοι plug αρισμενοι?

 

5 ντραμμερ, 10 κιθαριστες, 7 πληκτραδες, 8 μπασίστες, 2 βιολιστες - δυο σαξοφωνίστες ταυτοχρονο jamming..................

και γυρω γυρω αλλοι να τραβανε.

Ενας μαεστρος θα κραταει το ρυθμο με την μπαγκετα και θα εχει δυο, με τη δευτερη θα δειχνει για πρακτικους λογους ποιος να jammarei, π.χ. οχι μαζι 2 και τρεις ντραμμερ.

 

Και στο ιδιο τονο να παιζουν οι οργανοπαίχτε της μουσικότητας, ξερεις τι θα ακουγεται?

 

Αχταρμάς θα ακουγεται χαχαχαχααχχχα

 

Φαση θα εχει σιγουρα, εγω δεν θα παιξω, θελω να το βλεπω για να μην αποσπαστω απο το γελιο που θα ριχνω.

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ολοι μαζι. Αν μαζευτουν δηλαδη 50 ατομα θα το κανουμε ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ολοι plug αρισμενοι?

 

5 ντραμμερ, 10 κιθαριστες, 7 πληκτραδες, 8 μπασίστες, 2 βιολιστες - δυο σαξοφωνίστες ταυτοχρονο jamming..................

και γυρω γυρω αλλοι να τραβανε.

Ενας μαεστρος θα κραταει το ρυθμο με την μπαγκετα και θα εχει δυο, με τη δευτερη θα δειχνει για πρακτικους λογους ποιος να jammarei, π.χ. οχι μαζι 2 και τρεις ντραμμερ.

 

Και στο ιδιο τονο να παιζουν οι οργανοπαίχτε της μουσικότητας, ξερεις τι θα ακουγεται?

 

Αχταρμάς θα ακουγεται χαχαχαχααχχχα

 

Φαση θα εχει σιγουρα, εγω δεν θα παιξω, θελω να το βλεπω για να μην αποσπαστω απο το γελιο που θα ριχνω.

 

 

 

Για αυτό το προτείνω, να με παίξετε ορχηστρικώς λέμε χαχαχααχα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό το προτείνω, να με παίξετε ορχηστρικώς λέμε χαχαχααχα  ;D ;D ;D

 

στο επομενο να ερθεις να γνωριστουμε και θα τα βρουμε αυτα.

Η παρεα μετραει!!! Μονο αυτό.

Και ο χρονος, να συμπεσει να μπορουμε ολοι. Αυτα ειναι τα προβληματα.

Σουπερ περναμε, σουπερ!!!!!!

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
Έχει μια μικρή αντίφαση ο λόγος σου. Από τη μια κανείς μια υπόθεση για μένα και καπάκι για να είσαι καλυμμενος από πιθανή παρεξήγηση, πετάς και ένα δεν "δεν κάνω προσωπικό σχόλιο"

 

Δεν μπηκα στο φορουμ με τσαμπουκα και τοση ώρα δεν έχω αναφερθεί στο ότι ΕΓΩ λαμβάνω κάποιου ειδους συμπεριφορά. Δεν αναφέρομαι σε μένα. Μιλάω εντελώς γενικά. Ως εξωτερικός παρατηρητής

Εσύ έκανες προσωπική την "υπόθεση" που έκανα. Γιατί, ακριβώς όπως σου είπα, δε θυμάμαι ποστ σου. Ποιά υπόθεση έκανα για εσένα; Πού στο ποστ μου αναφέρω εσένα; Μιλάω αποκλειστικά για εμένα και το τι έκανα εγώ. Η σύγκρισή (στην οποία πιθανόν βρήκες την υπόθεσή μου) δεν υπάρχει αν δεν τη θέλεις να υπάρχε! :)

 

Αντιθέτως ΕΣΥ, μιλάς για μένα! ;)

 

Βλέπεις τι εννοώ;

 

EDIT: Ειλικρινά δε σε τρολλάρω. Αλλά στο ποστ μου ΔΕΝ αναφέρθηκα σε σένα, αλλά στο τι έκανα εγώ... :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έκανες προσωπική την "υπόθεση" που έκανα. Γιατί, ακριβώς όπως σου είπα, δε θυμάμαι ποστ σου. Ποιά υπόθεση έκανα για εσένα; Πού στο ποστ μου αναφέρω εσένα; Μιλάω αποκλειστικά για εμένα και το τι έκανα εγώ. Η σύγκρισή (στην οποία πιθανόν βρήκες την υπόθεσή μου) δεν υπάρχει αν δεν τη θέλεις να υπάρχε! :)

 

Αντιθέτως ΕΣΥ, μιλάς για μένα! ;)

 

Βλέπεις τι εννοώ;

 

EDIT: Ειλικρινά δε σε τρολλάρω. Αλλά στο ποστ μου ΔΕΝ αναφέρθηκα σε σένα, αλλά στο τι έκανα εγώ... :-/

 

Βασικά έγραψες αυτό που είναι κάπως αυθαίρετο και δεν προκύπτει απ τα λεγόμενα μου

Δεν σε έχω παρακολουθήσει (και άλλωστε δε 'σταμπάρω' κανέναν, αφού αυτό θα ήταν προσωπικό σχολίο προς κάποιον, το οποίο δε δέχομαι να κάνω) αλλά ξαναλέω ότι η συμπεριφορά που λαμβάνεις μπορεί να έχει να κάνει ΚΑΙ με τη συμπεριφορά που προσφέρεις... :)

 

αλλά ό,τι κρίνεις. Εξάλλου δεν έχει μεγάλη σημασία, σιγά το πράμα. Ας μιλήσουμε για μουσική την άλλη φορά, η συζήτηση αυτή ξεχείλωσε και είναι και αγένεια προς τους υπόλοιπους να συνεχίσουμε

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου