Προς το περιεχόμενο

Παλι δεν καταφερα να μπω στη λιστα


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ήμουν σαφής: εγώ δέχομαι ότι είμαι σεξιστής. Αφού τα πάτε τόσο καλά με τις ταμπέλες και την πολιτική ορθότητα, θέλω να μου πείτε εκείνη τί είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

είναι παντρεμένη η ΠΑΜΠΛΟΥΤΗ φίλη σου;

 

ειπαμε ειναι αντισυμβατικη και επαναστατρια,ο γαμος ειναι για υπηρετες του κεφαλαιου....συζει παντως με τον ιδιο ανδρα εδω και 20 χρονια... ;D ;D ;D

 

παντως ειναι οντως τυχερος γιατι ειναι μια χαρα κοπελα και καλος ανθρωπος,απλα οπως οι περισσοτεροι ανθρωποι που δεν εχουν δουλεψει ποτε στη ζωη τους και τρωνε τα λεφτα του μπαμπα δεν εχει και μεγαλη επαφη με τον πραγματικο κοσμο και τη σκληρη πραγματικοτητα του...καπιταλισμου  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk,

 

είναι παντρεμένη η ΠΑΜΠΛΟΥΤΗ φίλη σου;  ;D

 

 

 

Χα,χα,χα,χα!!!!!!!! 

 

...ρώτησε ο άνθρωπος που με είπε "σεξιστή"...

 

 

 

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήμουν σαφής: εγώ δέχομαι ότι είμαι σεξιστής. Αφού τα πάτε τόσο καλά με τις ταμπέλες και την πολιτική ορθότητα, θέλω να μου πείτε εκείνη τί είναι;

 

Έκτορα, το να διαπιστώνει κάποιος ότι μια συμπεριφορά είναι σεξιστική ("έβαψε τα μαλλιά της για να κάνει καριέρα") δεν σημαινει ταμπελοποίηση -επειδή έτσι σε βολεύει να θεωρείς, αλλά διαπίστωση.

Αντιθέτως, το να ζητάς να σου πει ο άλλος "τι είναι;" ακριβώς επειδή "έβαψε τα μαλλιά του για να κάνει καριέρα", είναι ο ορισμός της ταμπελοποίησης.

.

Εκτός αν μπορείς να αποδείξεις ότι επειδή έκανε προσθετική στήθους (αν έκανε κιόλας δηλαδή) έγινε διάσημη. Αυτό κάνουν οι κουτσομπόλες του μαχαλά, ασχολούνται με το σουτιέν της γειτόνισσάς τους. Της "ξετσίπωτης".  Έχεις λοιπόν, πεδίον δόξης λαμπρόν.

 

Νομίζω ότι με τα σεξιστικά σχόλιά σου κάνεις τέλειο δίδυμο με την άλλη τη συμπεθέρα του Νόιζ που με το που θα σκάσει ένα thread που θα της ξινίσει, αρχίζει τη μίρλα και και την κακή κριτική: "μμμ, είναι κάπως" και "άσχετοι τα γράφουν αυτά" και τι και πώς δηλαδή. Μόνο που από κάποια στιγμη κι ύστερα δεν είναι καν αστείο πια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε ειναι αντισυμβατικη και επαναστατρια,ο γαμος ειναι για υπηρετες του κεφαλαιου....συζει παντως με τον ιδιο ανδρα εδω και 20 χρονια... ;D ;D ;D

 

Lucky guy!  :) Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lucky guy!  Smiley Καλημέρα

 

μπα..αυτος ειναι ακομα πιο πλουσιος  ;D

 

παντως ειναι οντως τυχερος γιατι ειναι μια χαρα κοπελα και καλος ανθρωπος,απλα οπως οι περισσοτεροι ανθρωποι που δεν εχουν δουλεψει ποτε στη ζωη τους και τρωνε τα λεφτα του μπαμπα δεν εχει και μεγαλη επαφη με τον πραγματικο κοσμο και τη σκληρη πραγματικοτητα του...καπιταλισμου  ;D

 

απλα ειναι να μη πας για ΨΩΝΙΑ μαζι της... ;D..πηγε μια φορα η γυναικα μου και εφαγε ενα μηνιατικο για να παρει αμερικανικο τζην LEVIS  ;D..μια και μονο στο αμερικανικο εργοστασιο της Levis επικρατουν  εργασιακες συνθηκες.....που πληρουν τα standard της

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκτορα, το να διαπιστώνει κάποιος ότι μια συμπεριφορά είναι σεξιστική ("έβαψε τα μαλλιά της για να κάνει καριέρα") δεν σημαινει ταμπελοποίηση -επειδή έτσι σε βολεύει να θεωρείς, αλλά διαπίστωση.

Αντιθέτως, το να ζητάς να σου πει ο άλλος "τι είναι;" ακριβώς επειδή "έβαψε τα μαλλιά του για να κάνει καριέρα", είναι ο ορισμός της ταμπελοποίησης.

.

Εκτός αν μπορείς να αποδείξεις ότι επειδή έκανε προσθετική στήθους (αν έκανε κιόλας δηλαδή) έγινε διάσημη. Αυτό κάνουν οι κουτσομπόλες του μαχαλά, ασχολούνται με το σουτιέν της γειτόνισσάς τους. Της "ξετσίπωτης".  Έχεις λοιπόν, πεδίον δόξης λαμπρόν.

 

Νομίζω ότι με τα σεξιστικά σχόλιά σου κάνεις τέλειο δίδυμο με την άλλη τη συμπεθέρα του Νόιζ που με το που θα σκάσει ένα thread που θα της ξινίσει, αρχίζει τη μίρλα και και την κακή κριτική: "μμμ, είναι κάπως" και "άσχετοι τα γράφουν αυτά" και τι και πώς δηλαδή. Μόνο που από κάποια στιγμη κι ύστερα δεν είναι καν αστείο πια.

 

 

 

2 λεπτά: ζητάς αποδείξεις της προσθετικής στήθους της Perry, ισχυριζόμενος ότι το επιχείρημά μου είναι ανεδαφικό, και μετά με κατηγορείς για κουτσομπολιό; Οι αποδείξεις είναι στο internet και το μυαλό σου είναι σε σύγχηση...

 

Και μετά συνεχίζεις με προσωπικές επιθέσεις όχι μόνο σε μένα, λες και κάτι κάνεις, αλλά και άλλο συμφορουμίτη ο οποίος αποφάσισε να σε αφήσει στη μιζέρια σου (ή δεν ξύπνησε ακόμα, δεν ξέρω).

 

Όσο για το ποιός εμφανίζετα σε threads που περιέχουν έντονες συζητήσεις για να δημιουργήσει αναστάτωση χωρίς ποτέ να έχει συμμετέχει εποικοδομητικά σε καμία, άστο, γελάνε και οι πέτρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούπερ, γιατί δεν της δείχνεις τη διατριβή σου στον Μαρξ για να καταλάβει πόσα απίδια χωρά ο σάκος;

 

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάζεψα λίγες πατάτες στην Καλιφόρνια και ήρθα. Το έκανα για να μάθω τον μόχθο και την σκληρή δουλειά που απαιτεί ο καπιταλισμός για την επιτυχία. Δεν υπάρχει διαφορά φίλε μου, μεταξύ της Πέρυ και του συλλέκτη πατάτας. Όλοι με σκληρή δουλειά πετυχαίνουν.

Άσε που και ο πατατάς με h&m ντύνεται.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου