Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για αγορα απο Thomman.


n4Sha

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες, ποιος τροπος με συμφερει να αγορασω απο thomman , με τα λιγοτερα εξοδα αποστολης χρηματων ??

 

πιστωτικη, Paypal, εμβασμα?  υπαρχουν και αλλα?

 

μιλαμε για αγορα γυρω στα 250 ευρω.

 

 

ευχαριστω !

*sÞea®head™³ '00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Με κάρτα κάνε την πληρωμή, είναι το πιο απλό και δεν έχει κάποιο κόστος.

Τα εμβάσματα συνήθως έχουν κάποιο κόστος (μικρό αν τα κάνεις μόνος σου online και κάπως μεγαλύτερο αν πας σε κατάστημα να συμπληρώσεις τη χαρτούρα).

 

 

Να αναφέρω για όσους ενδιαφέρονται οτι πραγματοποίησα απόψε αγορά απο thomann αξίας 1059 ευρώ με χρεωστική της πειραιώς και προχώρησε κανονικά.

...

 

Απίστευτο, μπήκαμε στην ΕΟΚ!  ;D

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαμε για αγορα γυρω στα 250 ευρω.

Με αγορές από 298 ευρώ και πάνω έχεις δωρεάν μεταφορικά. Αλλιώς υπολόγιζε και ένα 20άρι στο σύνολο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, ποιος τροπος με συμφερει να αγορασω απο thomman , με τα λιγοτερα εξοδα αποστολης χρηματων ??

 

πιστωτικη, Paypal, εμβασμα?  υπαρχουν και αλλα?

 

μιλαμε για αγορα γυρω στα 250 ευρω.

 

 

ευχαριστω !

 

 

Paypal. Μηδέν έξτρα χρεώσεις, από τον καναπέ του σπιτιού σου, με 3 κλικ ψωνίζεις. Τόσο εύκολο που είναι επικίνδυνο...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θέλω αυτές τις μέρες να αγοράσω κάποια ανταλλακτικά και στην Ελλάδα τυχαίνει να μην υπάρχει στοκ...

Τα έχει όμως όλα ο thomman , και στις γνωστές καλές τιμές.

 

Το θέμα μου είναι πως το κόστος τους δεν περνάει τα 120-130€ και θα πρέπει να χρεωθώ το extra 20ευρο.

 

Εχει κανείς σας (που μένει Αθήνα) πρόθεση να κάνει αγορά από Thomman, για να την δώσουμε μαζί μήπως περάσουμε το 300ευρο ? 

 

Δέχομαι και π.μ.  ;), (για να μην βγούμε και εκτός θέματος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Η συμβουλή μου: καλύτερα να μην το ζαλίζεις για είκοσι ευρώ. Κι αν βρεθεί κάποιος, η Αθήνα είναι τεράστια. Αν βάλεις έξοδα μετακίνησης, συνεννόησης (κινητά κλπ) και τυχόν ασυνεννοησίες - που συχνά οδηγούν σε παρεξηγήσεις ... Ή να σου πει κάποιος "μεγάλε ναι,θέλω να παραγγείλουμε αλλά σε λίγο καιρό γιατί δεν έχω αποφασίσει ακόμα" ή "θα έχω σε λίγες μέρες τα λεφτά, βάλτα απ' τα δικά σου και τα κανονίζουμε" - και μετά φιλάκια...  :-* :-*, κυνηγάς τα λεφτά σου ή μένεις με πράγματα που δεν σου χρειάζονται. Ή να σου πει  "λάθος πράγματα μου παρήγγειλες, εγώ δε σου είπα αυτά"

 

                                    ΚΛΠ      ΚΛΠ    ΚΛΠ

 

 

  αν τα βάλεις όλα αυτά κάτω πραγματικά ΔΕΝ αξίζει τον κόπο. Ότι θες θα κάνεις βέβαια, my 2 cents που λεν και στο χωριό μου ;D ;D .... 

.... Λεει ελα ντε και το ντε ερχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφώς και δεν είναι για τα 20€.. Απλώς θέλω να θεωρώ "φίλους" όλους όσους συμμετέχουν στο forum και οπωσδήποτε είναι μια διευκόλυνση μια ομαδική αγορά , ιδίως αν πρόκειται για μικροπράγματα που όλο τα τραινάρουμε μέχρι να μαζευτεί μεγαλύτερη παραγγελία που να αξίζειτον κόπο. Προσωπικά, το ρίσκο έγκειται περισσότερο στο να με "χαλάσει" κάποιος ώστε να πω στην τελική "πάρε'να μ@λ@κ@¨ και όχι για όποια μικρή χρηματική διαφορά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου