Προς το περιεχόμενο

γουιντερ βαλς


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος Γρηγόρη.

Λίγο απότομη μου φάνηκε η αλλαγή από strings σε πιάνο.

 

Βρε μπας και γράφεις μουσική για καμιά ταινία? :D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gregg ειναι πολυ καλο.

 

Μια μικρη παρατηρηση, ισως με επηρεαζει το reverb. απλα βρηκα σε ενα δυο σημεια οτι αρμονικα για λιγο μπαινουν περισσοτερες φωνές ταυτόχρονα ίσως απο ότι θα χρειαζοταν, περισσοτερη συνήχηση ας το πουμε που το μπουκωνει, αλλα πολυ λιγο, λεπτομερώς το εννοώ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα εξαιρετικό. Ορχηστρική μουσική καθόλου μα καθόλου ξενερωτη και γεμάτη συναίσθημα και συγκίνηση. Μου έφερε στο νου εξαιρετικές στιγμές του Soshakovich. Πολλά συγχαρητήρια.

 

Ravaya

facebook.com/needband

needband.net needband.bandcamp.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα εξαιρετικό. Ορχηστρική μουσική καθόλου μα καθόλου ξενερωτη και γεμάτη συναίσθημα και συγκίνηση. Μου έφερε στο νου εξαιρετικές στιγμές του Soshakovich. Πολλά συγχαρητήρια.

 

Ravaya

 

Σ'ευχαριστω πολυ!

 

gregg ειναι πολυ καλο.

 

Μια μικρη παρατηρηση, ισως με επηρεαζει το reverb. απλα βρηκα σε ενα δυο σημεια οτι αρμονικα για λιγο μπαινουν περισσοτερες φωνές ταυτόχρονα ίσως απο ότι θα χρειαζοταν, περισσοτερη συνήχηση ας το πουμε που το μπουκωνει, αλλα πολυ λιγο, λεπτομερώς το εννοώ.

 

Σ'ευχαριστω Κωστα μου! Θα το ξανακουσω με αυτο που λες κατα νου!

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου