Προς το περιεχόμενο

ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ.


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιδί που έφυγε δεν το γνώρισα ποτέ, αλλά να διαβάζεις τέτοια νέα πραγματικά σου τσακίζει την ψυχή. Καλό ταξίδι στο παιδί και καλό κουράγιο στην οικογένειά και τα αγαπημένα του πρόσωπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συλλυπητήρια καί καλό ταξίδι στο φίλο..

 

Μερικές φορές ένας φίλος μπορεί να είναι καί αδερφός ή πατέρας ή

δάσκαλος ή ή ή...

 

Πιό συγγενής καί από συγγενή κάποιες φορές..

 

......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τον ειχα γνωρισει.Αλλα οπως και να το κανουμε ηταν νεος γιαυτο που συνεβη.Θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Τελευταία φορά τον συνάντησα στο Rockwood σε κάποιο live.

Καθόταν με την κυρία του σε ένα τραπέζι απέναντι μου. Παραξενεύτηκα καπως απο την όψη του. Εδειχνε να εχει περάσει αρρώστια.

Οταν τον ρώτησα σχετικά, κάτι γενικό κι αόριστο μου είπε κι εγω συνέχισα να πίνω τη μπύρα μου...

Να μου πεις και τι να έκανα; Δεν ξερω αλλά μου φαίνεται κάπως, το να μην συμμετέχει κάποιος στο πρόβλημα ενός γνωστού ή φίλου.

Αλλά κι εγω μάλλον το ίδιο θα έκανα. Προφανώς ένα διάλειμμα ήταν απο τις χημειοθεραπείες και βγήκε μια νύχτα που μπόρεσε για να ξεσκάσει ο άνθρωπος.

 

Ωραίος τύπος. Απο αυτούς που παίρνουν την τέχνη και τα χόμπι στα σοβαρά. Διάβαζε κι ενημερωνόταν για όσα τον ενδιέφεραν. Λιγόλογος και χαμογελαστός. Απο ένα σημείο και μετά, έγραφε μικρές ατάκες εδω αλλά παρακολουθούσε.

 

dkall

Τελευταία σύνδεση: 14:48 - 24/11/15.

Υπογραφή: ...γηρασκω αει διδασκομενος...

 

Αιωνία σου η μνήμη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θερμά συλληπητήρια στους δικούς του ανθρώπους.

 

Βαθια θλιψη.

 

Τον θυμάμαι να μου φωνάζει "ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΡΕ... ΑΦΟΥ ΑΚΟΥΣ ΤΟΝ superfunk ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ George L ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΛΩΔΙΑ... ΑΜΑ ΠΙΑ...." όταν ενα καλώδιο αστόχησε επι σκηνης, και να φεύγει εξω απο το μαγαζι. Μετά επέστρεφε και σε κέρναγε μπύρα και καθόσουν μαζι του κάνοντας αστεια και συζητώντας πολυ σοβαρά  για μουσική. Αυτός ήταν ο Dkall.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου