Προς το περιεχόμενο

Λαστιχάκι για μαλλιά στο nut;


omnio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ισως να ειναι μεγαλη σαχλαμαρα αλλα θα το ρωτησω.

Βλεποντας βιντεακια στο youtube παρατηρω οτι ολο και περισσοτεροι βαζουν στο neck πανω απο το nut κατι σαν υφασματινο λαστιχακι. Μου θυμιζει οταν ειχα-με μακρια μαλια που ειχαμε 3-4 λαστιχακια στους καρπους για ωρα αναγκης (και συνεχισαμε καποιοι να τα φοραμε για μερικα χρονια ααφου κουρευτικαμε η μας επεσαν τα μαλια....).

 

Τι ειναι αυτος ο διαολος???????

Θα μπορουσε να ειναι καποιο ειδος υφασματινο-ναυλον καποταστου το οποιο ειναι σταντ-μπαι και το φορανε οταν χρειαστει????

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ισως να ειναι μεγαλη σαχλαμαρα αλλα θα το ρωτησω.

Βλεποντας βιντεακια στο youtube παρατηρω οτι ολο και περισσοτεροι βαζουν στο neck πανω απο το nut κατι σαν υφασματινο λαστιχακι. Μου θυμιζει οταν ειχα-με μακρια μαλια που ειχαμε 3-4 λαστιχακια στους καρπους για ωρα αναγκης (και συνεχισαμε καποιοι να τα φοραμε για μερικα χρονια ααφου κουρευτικαμε η μας επεσαν τα μαλια....).

Τι ειναι αυτος ο διαολος???????

 

 

Ακριβώς αυτό που έγραψες είναι (λαστιχάκι για μαλλιά) και το χρησιμοποιούν, για να μη buzz-άρουν οι ανοιχτές χορδές.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιουτάρει τις ανοιχτές χορδές (όταν δεν χρησιμοποιούμε ανοιχτές σε ένα άσμα)... ;) και όχι για να μην buzz-άρουν φίλτατε mustafank.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιουτάρει τις ανοιχτές χορδές (όταν δεν χρησιμοποιούμε ανοιχτές σε ένα άσμα)... ;) και όχι για να μην buzz-άρουν φίλτατε mustafank.....

 

Στέκομαι διορθωμένος  :P :P :P ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στέκομαι διορθωμένος  :P :P :P ;D ;D ;D

Για τιμωρία τρείς (3) ώρες Χατζηγιάννης με ακουστικά στο τέρμα.... ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τιμωρία τρείς (3) ώρες Χατζηγιάννης με ακουστικά στο τέρμα.... ;D ;D ;D

 

Πάλι καλά που δε θα χρειαστεί να ακούσω/δω Boys and Noise....  ::) ::) ::) :P :P :P :P ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω την αληθεια το ψιλοφανταστηκα οτι ειναι για muting των ανοιχτων αλλα ειπα να μην το πω γιατι μου φανηκε μεγαλη πατατα...

 

Κι αυτο γιατι πριν ανακαλυφθει αυτο το "cheat", οπως πολυ πετυχημενα εγραψε ο GeorgeGT, χρησιμοποιουσαμε τα χερακια μας... Τωρα ομως νομιζω οτι ηρθε ωρα να τεμπελιασουμε λιγο και να το δοκιμασουμε!!!!χαχαχα

 

Να πω στην γυναικα μου να μου δωσει απο τα δικα της η τα πουλανε καπου? πχ σε κανενα πανηγυρι...

 

ΥΓ: Σωστη η αλλαγη του τιτλου. Λαθος μου ο αρχικος και εντελως ακαταλληλος. Απολογουμαι (που λενε και εδω στην Κυπρο....)

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω αυτο..

http://www.thomann.de/gr/gruvgear_fretwraps_sm.htm?ref=search_rslt_gruvgear_313699_1

ολα αυτα καλα αλλα χανεις την "αλητεια" του παιξιματος..

οποτε πλεον δεν βαζω τιποτα.

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου