Προς το περιεχόμενο

κ1


Anonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....χαιρετε αγαπητοι,εχω ενα παλιο kawai κ1 στο οποιο καποια πληκτρα δεν παιζουν καθολου και επισης τα λαστιχενια του κουμπακια το ιδιο,υπαρχει τροπος να το επιδιορθωσω η να το πεταξω και να παρω αλλο?

.....αν εχετε καμμια ιδεα μετα να χαρας να την ακουσω,ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tipota na min peta3eis.Ka8e organo pou sou xalaei prepei na to ftiaxneis...!Anoi3eto kai sigoura kapoio tropo 8a breis gia na to epidiwr8wseis.Ali8eia 3ereis ti einai to circuit bending?Kane mia bolta sto internet kai 8a deis...akomi kai ta pio apla mousika organa mporoun na dimiourgisoun dekades ixous me ligo piragma! Experiment!!!

 

Nikos

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν δεν καταφερεις να το φτιαξεις μονος σου, παρε τηλεφωνο στο 2109968845. Είναι το τηλεφωνο του service της αντιπροσωπειας της kawai.

 

Το εχω και εγω το κ1. Μαθε πως φτιαχνουν ηχους. Δεν εχει τοσο καλους φυσικους(πιανα,κιθαρες κ.τ.λ.) αλλα μπορεις να φτιαξεις καταπληκτικους συνθετικους και εφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου