Προς το περιεχόμενο

Ακουστικά για εξάσκηση


billybass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον ο ουγκανος δεν ειναι αυτος

 

Δεν ξέρω αν έχεις η οδηγείς μηχανή, αυτο συνεπάγεται με το ότι χρειάζεται και ενας εξολισμός ανάλογα τη χρήση που κάνεις. Εγω όταν πήγα και έσκασα 530 ευρο για να πάρω Κράνος πήγα και το δοκίμασα. Όπως επίσης δοκίμασα και το φθηνότερο αξεσουάρ που έχω γάντια αξίας 30ευρο. Ο κλάδος της μουσικής και τον αξεσουάρ της σε τι διαφέρει και δε μπορεί κάποιος να δοκιμάσει κάτι πριν το αγοράσει ???

 

Απο κει και πέρα στο άλλο κομάτι καλά κάνετε και κράζετε τα ''τεχνικά άρθρα'' που κυκλοφορούν σε κάθε μουσικό-εμπορικό σαιτ, για αυτο το λόγο ρωτάμε και εδω μέσα για το τι πρέπει να πιστέψουμε.

 

Θα μέτραγε πάντως ένα sticker thread με πληροφορίες για πολύ πολύ νέους στο χώρο της μουσικής με επεξηγήσεις περι τι κοιτάμε σε ένα μουσικό όργανο(για την αγορά) τι σημαίνει πχ Ohμική αντίσταση ή πχ μιας και είμαστε στην ενότητα του μπάσου (Μαγνήτες: Tobias TBT Dual Rail Humbucker x 2).. και άλλα παρόμοια..

Never In The Right Order

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου