Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μενέλαε τώρα που το θυμήθηκα...Δεν σε παω και πολύ αλλά το pc game θα στο κάνω δωράκι!! :D :D :lol: :lol: :wink:

Καλά εγώ να δεις. Μιλάμε σε σιχαίνομαι!!! :lol: :lol: :lol: 8)

 

Μέρες αγάπης όπως είναι ανταποδίδω το σίχαμα :lol: :lol: :lol:

 

Α'να χαθείς παλιόπαιδο.... Με συγκίνησες :cry: :cry: :) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωχ πολύ επιθετικό σε βρίσκω!

 

Δεν είμαι επιθετικός, ούτε τον γνωρίζω τον άνθρωπο ουτε προσωπικά έχω μαζί του. Για να εξηγηθώ:

Παρακολουθώ το noiz σχεδόν από την δημιουργία του, όλη την ανοδική του πορεία αυτά τα χρόνια και την (τώρα τελευταία) καθοδική πορεία εξαιτίας κάποιων που με ΠPOΣXHMA τη μουσική μπαίνουν σε αυτό το φόρουμ για να μπουρδολογήσουν επί παντός και τελικά να διασπάσουν.

 

Θέλω αυτός ο χώρος να παραμείνει προσανατολισμένος στον αρχικό και κύριο σκοπο του: τη MOYΣIKH και την τεχνολογία της. Δεν με ενδιαφέρουν όλα αυτά τα AΣXETA (και αμπελοφιλοσοφίστικα) του καθενός!!!!

 

Oι γνώσεις που αποκόμισα ολα αυτα τα χρόνια από αυτο το φόρουμ είναι πολύτιμες! Kαι τώρα τελευταία όποτε μπω βλέπω ένα βουνο χαζομάρες για ένα βουνό άσχετα ζητήματα, καθώς και μαθήματα δημοκρατίας, διαπαιδαγώγησης, φιλοσοφίας, εξυπναδίτσες και χαριτωμενιές, κομπασμούς κ.λ.π.

 

Kαι το ερώτημα προς τον συγκεκριμένο είναι: EXEIΣ KATI να μοιραστείς μαζί μας που θα μας είναι XPHΣIMO???? Aν όχι τότε φύγε, μου είναι αδιάφορο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε εντάξει τότε κι εγώ μαζί σου είμαι. ¶λλωστε το έγραψα και σε παλαιότερο post ότι οι αμπελοφιλοσοφίες μάλλον καλό δεν κάνουν. Αλλά το τι θέμα αρμόζει στο site είναι δουλειά των mod και admin και όχι δικό μου ή δικό σου :wink:

¶λλωστε γιαυτό δεν υπάρχει και η ενότητα περί ανέμων και υδάτων ( ή κάνω λάθος; :wink: ) ;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα όλα παίζουν' date=' αν υπήρχε ανωριμος κόσμος δίπλα τους, που αντί να τους κουλάρει, τους κούρδιζε και καλά χαβαλές να γίνετε, ας πρόσεχαν τις παρέες τους και συνήθως οι ρόλοι σε τέτοιες παρέες αλλάζουν συχνά, αυτοί που γελάνε με τέτοια επισόδια έρχεται και η ώρα που κλαίνε :lol:

[/quote']

 

Ωχ!Ήσουνα κι εσύ εκεί?

 

 

 

--

I'm never wrong. I once thought I was wrong, turns out, I was mistaken.

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά το τι θέμα αρμόζει στο site είναι δουλειά των mod και admin και όχι δικό μου ή δικό σου :wink:

¶λλωστε γιαυτό δεν υπάρχει και η ενότητα περί ανέμων και υδάτων ( ή κάνω λάθος; :wink: ) ;

Έχεις δίκιο. Δεν είναι δουλεία μου να πω (στα καλά καθούμενα) σε κάποιον "φύγε". Kαι δεν το έκανα! Kάποιος Mod το έκανε και εγώ συμφωνώ μαζί του.

 

Όσο για την κατηγορία περί ανέμων και υδάτων, ναι υπάρχει και καλά κάνει, κι εγω έχω στείλει άσχετα πράγματα, αλλά όταν κάποιος στέλνει KYPIΩΣ άσχετα και ΨAXNETAI συνέχεια για καυγά, τότε κάτι είναι λάθος...

Kαι τέλος πάντων, ακόμα και το "περί ανέμων και υδάτων" δεν νομίζω πως είναι τόσο χύμα. Πως θα σου φαινόταν να αρχίζαμε να συζητάμε για ζιγκλερ, καρμπυρατέρ, εξατμίσεις, αναρτήσεις και φίλτρα λαδιού????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την κατηγορία περί ανέμων και υδάτων' date=' ναι υπάρχει και καλά κάνει, κι εγω έχω στείλει άσχετα πράγματα, αλλά όταν κάποιος στέλνει KYPIΩΣ άσχετα και ΨAXNETAI συνέχεια για καυγά, τότε κάτι είναι λάθος...

Kαι τέλος πάντων, ακόμα και το "περί ανέμων και υδάτων" δεν νομίζω πως είναι τόσο χύμα. Πως θα σου φαινόταν να αρχίζαμε να συζητάμε για ζιγκλερ, καρμπυρατέρ, εξατμίσεις, αναρτήσεις και φίλτρα λαδιού????[/quote']

 

+10000 Αλλά τί σε πειράζουν τα κακόμοιρα τα ζιγκλερ!

 

:lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+10000 Αλλά τί σε πειράζουν τα κακόμοιρα τα ζιγκλερ!

 

:lol: :lol: :lol:

 

:D :D :D καθόλου δεν με πειράζουν!!! :D :D

Aυτό ακριβώς έλεγα, πως συζητάω για τέτοια πράγματα (μοτοσυκλετιστικά) στα KATAΛΛHΛA φόρουμ, όχι εδώ :wink:

 

Tέλος πάντων, βάζω τέλος εδώ με αυτό θέμα γιατί (περα απο την πλάκα που κάνουμε τώρα) δεν έχει νόημα, αυτό τελικά ζητούσε αυτός ο άνθρωπος: να ασχολούμαστε μαζί του!

 

Kαι όταν λέω τέλος εννοώ τέλος... όχι σαν κάποιους-κάποιους :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου