Προς το περιεχόμενο

Ο ομορφότερος ήχος του κόσμου;


Παστίτσιός

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσε να λάβει υποψηφιότητα για τον ομορφότερο ήχο του κόσμου, τουλάχιστον από την μεριά μου, για εσάς δεν ξέρω. :P Φυσικά, τον παίζω στο SY77 μιάς και πρόκειται για ήχο της FM και φυσικά ώς συνήθως δεν παίζω κάτι συγκεκριμένο, απλώς άλλα'ντι'άλλων. 8)

Ο εξοπλισμός που χρησιμοποιήθηκε για τη δημιουργία αυτού του μεταμεσονύχτιου βίδεο περιλαμβάνει εκτός των άλλων τα νεοαποκτηθέντα m-audio midisport 2x2 και balanced audio cables και την lexicon alpha κάρτα ήχου, παρεπιπτόντως η κάρτα αυτή τα σπάει(άσχετο).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια βίντεο βλέπω / ακούω και αρχίζω να ψάχνω από τώρα χώρο, να δω πώς θα χωρέσω στην συλλογή μου το SY77!  ;D

Πολύ ωραίος percussive ήχος!

Genius begins great works; labor alone finishes them... -- J. Joubert

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια βίντεο βλέπω / ακούω και αρχίζω να ψάχνω από τώρα χώρο, να δω πώς θα χωρέσω στην συλλογή μου το SY77!  ;D

Πολύ ωραίος percussive ήχος!

 

Τότε να μην ετοιμάσω άλλα βίδεο με ήχους του sy77 για να μην σε βάζω στην πρίζα. ;D Έχει θεσπέσιους ήχους το άτιμο, ακόμα και τα δείγματα του π.χ. strings είναι τόσο καλά που μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε παραγωγές και σήμερα, απίστευτη ποιότητα και ηχητική πανεμορφιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω υπόψη ένα απο τα ομορφότερα patch (δεν ξερω αν ειναι του κοσμου) που εχω ακούσει εγώ αλλα τωρα βαριέμαι να το γραφω και να το ποστάρω.

Αλλη φορα.

 

Παντως αυτο δεν μπορω να τον πω και τον ομορφότερο ήχο του κόσμου.

Ειναι ενας ήχος που ΣΟΥ αρέσει πολύ και σου δημιουργεί την ανάγκη προφανώς να αποζητήσεις την καθολική αναγνώρισή του για να δικαιώσεις τον θαυμασμό που σου προκαλεί.

 

Αφου όμως νιωθεις έτσι, δεν εχει τοσο σημασία αν συμφωνεί ή διαφωνεί κάποιος. Σημασία έχει οτι σε ικανοποιεί και σε εμπνέει και αυτο ειναι κάτι που μπορεί να σε βοηθήσει στο να βγάλεις κάτι αξιόλογο και έτσι να...... σε θαυμάσουν οι άλλοι.

χαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ομορφότερος ήχος του κόσμου είναι το κλάμα του νεογέννητου παιδιού σου  :)

 

και μετά το  πρώτο του γέλιο

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ο ομορφότερος ήχος του κόσμου είναι το κλάμα του νεογέννητου παιδιού σου  :)

και μετά το  πρώτο του γέλιο

Παπστε θα αδιαθετησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ομορφότερος ήχος του κόσμου είναι ο ήχος που κάνει το διχτάκι όταν μπαίνει άγγιχτο το τρίποντο. Χλάτς...

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου