Προς το περιεχόμενο

Το search engine του Noiz (edited)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, άγιες μέρες που είναι, λέω να παραγγείλω το alesis micron (αφού δεν το βρήκα μεταχειρισμένο και μιας και κάνει 400 ευρώ καινούργιο) από τον "Θωμά"! Σκοπεύω να πληρώσω με πιστωτική.. Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω;; Παίζουν τίποτα extra χρεώσεις; Πόσες μέρες κάνει να έρθει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας μαζί μου παρακαλώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Αν δείς λίγο το Section Aγορά είναι το θέμα σουξέ!!

 

Μην τα θέλουμε και όλα στο πιάτο κάθε φορά :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, sorry.. μήπως είναι όμως ώρα να μπεί κάποιο sticky; η να φτιάξουμε topic με τίτλο "Θωμάς" ή να μετονομαστεί το forum σε parageliaapothomann.gr? :lol:

 

αυτό με το sticky ήτο σοβαρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok' date=' sorry.. μήπως είναι όμως ώρα να μπεί κάποιο sticky; η να φτιάξουμε topic με τίτλο "Θωμάς" ή να μετονομαστεί το forum σε parageliaapothomann.gr? :lol:

 

αυτό με το sticky ήτο σοβαρό[/quote']

 

Το Noiz FAQ είναι καθ'οδόν :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακό στην υπόθεση του search είναι ότι η μηχανή αναζήτησης του Forum πάσχει ΠΟΛΥ στα ελληνικά...

 

Οπότε είναι πολύ λογικό κάποιοι να δυσκολεύονται να βρούν μέσω search τις απαντήσεις...

 

Yameth κάτι πρέπει να γίνει με αυτό... :roll: :roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Το κακό στην υπόθεση του search είναι ότι η μηχανή αναζήτησης του Forum πάσχει ΠΟΛΥ στα ελληνικά...

 

Οπότε είναι πολύ λογικό κάποιοι να δυσκολεύονται να βρούν μέσω search τις απαντήσεις...

 

Yameth κάτι πρέπει να γίνει με αυτό... :roll: :roll:

 

Αυτό είναι αλήθεια....Έκανα ένα search για "κιθάρα" (χωρίς τα " ") και βρήκε μόνο 7 posts.... :( :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι καλά εσύ.Εγώ έγραψα "λυχνίες" και μου βγάζει δεν υπάρχουν δημοσιεύσεις ή Θ.ενότητες 8O 8O

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε edit τον τίτλο του thread σε "Το search engine του noiz". :lol: :lol: :lol:

 

Κάντο ΕΣΥ! Μπορείς, αν κάνεις Edit το πρώτο σου post ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου