Προς το περιεχόμενο

Πως να φτιάξουμε ένα άσΘμα


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.youtube.com/watch?v=mp1iutsWnho&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA&index=1.............όμως ξέχασα, πλέιστοι όσοι ασχολούνται με το σπόρε , είναι απλά και μόνο ΑΚΡΟΑΤΕΣ, μποθαρίσται, κιθαρίσται, βαζίσται κλπ κλπ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπααα

Ronno δαγκωτό....

(όχι ότι δεν την ψάχνανε τη δουλειά στο Βερολίνο, αλλά πριν ήταν αλλιώς)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUPER!

 

 

μπααα

Ronno δαγκωτό....

(όχι ότι δεν την ψάχνανε τη δουλειά στο Βερολίνο, αλλά πριν ήταν αλλιώς)

 

Δυστυχως επιβεβαιωσες αυτο που πολυ σωστα λεει ο Παραγκας

 

πλέιστοι όσοι ασχολούνται με το σπόρε , είναι απλά και μόνο ΑΚΡΟΑΤΕΣ, μποθαρίσται, κιθαρίσται, βαζίσται κλπ κλπ

 

ρε αρχηγε μου στο κομματι εχει μεσα τις Παναγιας τα ματια απο ηχους,parts  και ιδεες και μαλιστα παιγμενα απο μεγαλοφυϊες οπως ο ΕΝΟ....στον...κιθαριαρη κολλησες ?  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπααα

Ronno δαγκωτό....

(όχι ότι δεν την ψάχνανε τη δουλειά στο Βερολίνο, αλλά πριν ήταν αλλιώς)

Αν εγώ δεν αγάπησα το Ρόνο να με κοπούνε τα άπαντα :-X

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUPER!

 

 

Δυστυχως επιβεβαιωσες αυτο που πολυ σωστα λεει ο Παραγκας

 

ρε αρχηγε μου στο κομματι εχει μεσα τις Παναγιας τα ματια απο ηχους,parts  και ιδεες και μαλιστα παιγμενα απο μεγαλοφυϊες οπως ο ΕΝΟ....στον...κιθαριαρη κολλησες ?  ;D

 

δεν θα το έλεγα...

εκτός από ότι ο Ρονο ήταν κιθαρίστας, κατά γενική ομολογία (όλων, από τον ίδιο τον Bowie συγκαλυμένα έστω, την ex, τον Garson, τους spiders) όλοι μα όλοι παραδέχονται ότι εκείνος ήταν που ανελάμβανε όλη την ενορχήστρωση και το γενικό ύφος. Αλλωστε ήταν ο μόνος που είχε πτυχία και μπορούσε να το κάνει. Και το έκανε και για το Transformer και για τόσα άλλα μετά.

Συμφωνώ ότι ο Bowie σύντομα το προσπέρασε.

 

Όμως γενικά εγώ άφησα τον bowie μετά το Aladdin...

Ασχέτως Ronno

Αλλά εντάξει και ο Βισκόντιος προσπάθησε δε λέω.

Δεν ήταν και ο Wilson βέβαια, αλλά προσπάθησε. Αυτό που λέει για το gate στο μικρόφωνο μου άρεσε. Αισθητικά όμως η όλη φωνή του Bowie μετά το 1977 δε μου είπε.

Γούστα είναι αυτά...

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, δεν θα τσακωθώ, ούτε με το Ρόνο ,ούτε με το Κιθ, ότι είχαμε το δώσαμε,εδώ ο Μπιλ τα δίνει όλα-γειά σου ρε άνθρωπα με τη μοναδικιά λάμψη-εσύ κι ο Νίκης- δε βαριέσαι Νίκης, Βίλης-Μπίλης, ω θεοί του Ολύμπου

Οι θεοί μεθ υμών, βοήθειά σας λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγάλο μπράβο που ανέβασες αυτό το post. Τι είναι ηχοληψία, και τι είναι μουσική. Δεν ξέρω αν θάπρεπε να διδάσκεται την πρώτη ή την τελευταία μέρα στις αντίστοιχες σχολές. Ας αποφασίσουν οι δάσκαλοι ηχοληψίας και μουσικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μεγάλο μπράβο που ανέβασες αυτό το post. Τι είναι ηχοληψία, και τι είναι μουσική. Δεν ξέρω αν θάπρεπε να διδάσκεται την πρώτη ή την τελευταία μέρα στις αντίστοιχες σχολές. Ας αποφασίσουν οι δάσκαλοι ηχοληψίας και μουσικής.

Λεβέντη μου με συγκινείς υποθέτοντας πως είσαι ανήλικος  ;D όμως να ξερς πως είτε είσαι καπιτάλας, είτε κομουνιστής, κάποια στιγμή, αν είσαι καλός αυτό θα βγει. Να, πάρε παράδειγμα εμένα, που έγινα διάσημος συνεθέτης λαίμαι  ;D ;D ;D

 

Λίγο καιρό πριν πεθάνει ο αρχηγός ανακάλυψα, αυτό το μικρό και άβουλο :D καραφλό κοριτσάκι και το ερωτεύτηκα, σου εύχομαι να σου συμβεί και να έχεις την υγεία σου ώς που να αποασίσεις πως ήρθε η ώρα  :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέχασα, πλέιστοι όσοι ασχολούνται με το σπόρε , είναι απλά και μόνο ΑΚΡΟΑΤΕΣ, μποθαρίσται, κιθαρίσται, βαζίσται κλπ κλπ

thin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου