Προς το περιεχόμενο

Έξι δικά μου backing tracks


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όταν λεω πιό καλά "αδειανά" εννοώ είναι πιό ελαφριές οι μίξεις και ακούω καλύτερα πράγματα που όπως είπες και εσύ είναι backing tracks και γενικά είναι παρεξηγημένα και "ριγμένα" πράγματα.

 

Και το 7ο τελικά πολύ καλό.

 

Οι παραγωγές σου εχουν μια καθαρότητα που ακόμα δεν έχω καταφέρει να φέρω. (καλά δεν συζητάω για το πρωτόγονο που έβαλα σήμερα, που ήταν και το πρώτο που ασχολήθηκα - λεω για τα πιό τελευταία που ακόμα δεν είναι τόσο κοντά για την παρουσίαση που θέλω).

 

Μιά χαρά είναι ο εξοπλισμός σου....θα έλεγα κοντραριζόμαστε άνετα.... ;D (και στα ταπεινά και στα πιό ....μούξου...)

Ηχογραφείς τίποτα μικροφωνικά ή όλα μέσα στην κάρτα όπως εγώ...?

Πετάλια τίποτα? ή όλα πλαγκιν?

 

 

ναι...Δημήτρης

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι βρε πλάκα κάνω.... :D 

Όλα μέσω "κάρτας" και από κει στο guitar ring....nothing more, nothing less....!

 

Πάντως η παραγωγή σου σε αυτό που ανέβασες (πολύ μεγάλο βρε Δημήτρη...) μια χαρά μου ακούστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προειδοποιησα!

Κοίτα πρωτη δοκιμή ηχογραφησης καινούργια παιχνίδια τοτε... με το ενα χέρι έπαιζα ακορντα και με το αλλο αλλαζα  rhythm patterns....δεν είχα σκοπο να το κρατήσω. ...

 

Νομιζω εχω κανα δυο μικρά. ..

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εγώ έχω δηλώσει φαν εδώ και καιρό. Μπράβο. Θα τα κατεβάσω να παίξω την χαζομάρα μου πάνω τους  ;D. Θα τα χαλάσω όμως με την απαιξία μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εγώ έχω δηλώσει φαν εδώ και καιρό. Μπράβο. Θα τα κατεβάσω να παίξω την χαζομάρα μου πάνω τους  ;D. Θα τα χαλάσω όμως με την απαιξία μου.

 Γειά σου βρε Ορέστη που σε φωνάζουν 'Οθωνα...... ;D ;D ;D   Τα λόγια σου βούτυρο στο ψωμί μου, τώρα που είμαι άσημος και ασήμαντος..... ::) :-[   Θα σε θυμηθώ παιδί μου όταν γίνω φίρμα..... ;) 8)  

 Αλλά τόση μετριοφροσύνη....φτάνει πια (άσε που μου θυμίζει άλλο αγαπητό μέλος-φίρμα του φόρουμ...... ;) ;D). Ένα πουλάκι μου είπε ότι είσαι παιχτούρα..... :o  γράψε και ανέβασε.....!!!  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν έχω κάνει ποτέ bump σε ποστ μου (αφου δεν ήξερα καν πως γράφεται...), αλλά για όλα υπάρχει η πρώτη φορά...... :P ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάνει ποτέ bump σε ποστ μου (αφου δεν ήξερα καν πως γράφεται...), αλλά για όλα υπάρχει η πρώτη φορά...... :P ::)

και που το έκανες... νομίζω το show of  δεν το βλεπει άνθρωπος και θα πρέπει τα μεταφερουμε στο clips.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και που το έκανες... νομίζω το show of  δεν το βλεπει άνθρωπος και θα πρέπει τα μεταφερουμε στο clips.

  Μαζί σου Μανώλη...... ;)  αλλά απ' την άλλη το "μαγαζί" δεν είναι δικό μας..... ::)  φιλοξενούμενοι είμαστε και, εφόσον θέλουμε να είμαστε και να συμμετέχουμε εδώ, "οφείλουμε" να σεβόμαστε τις επιλογές του νοικοκύρη....!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μαζί σου Μανώλη...... ;)  αλλά απ' την άλλη το "μαγαζί" δεν είναι δικό μας..... ::)  φιλοξενούμενοι είμαστε και, εφόσον θέλουμε να είμαστε και να συμμετέχουμε εδώ, "οφείλουμε" να σεβόμαστε τις επιλογές του νοικοκύρη....!

 

Αν θες να σε δώσω ΙΒΑΝ μου, κάτι θα κάνω για σένα ο καψερός, είμαι διχτυωμένος  στο κύκλωμα λαίμαι, είναι κρίμας να παλεύεις με μπαμπ και μπουμ, θα σε σιάξω σένιο λαίμαι μπιλίβμι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι διχτυωμένος  στο κύκλωμα λαίμαι,

Panta το έλεγα ότι υπάρχει παράγκα και στο νόιζ.....Θα το πω στον Ιβάν Σ. να δεις τι θα πάθεις....... :-X ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου