Προς το περιεχόμενο

Έξι δικά μου backing tracks


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Panta το έλεγα ότι υπάρχει παράγκα και στο νόιζ.....Θα το πω στον Ιβάν Σ. να δεις τι θα πάθεις....... :-X ;D

 

Καγχ- καγχ, ας καγχάσω  και η ΣΕΚΑΠ δικιά μας είναι, if you know what i mean  ανόητε Αναξίμανδρε της τοστιέρας  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπραβο πολυ καλα τα τρακς σου. Θα επαιζα κι εγω πανω τους αν επαιζα ακομα κιθαρα, αλλα με αυτα που μου ελεγαν εδω μεσα για το παιξιμο μου τα πουλησα ολα και πλεον ακουω μονο μουσικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επαιζα κι εγω πανω τους αν επαιζα ακομα κιθαρα, αλλα με αυτα που μου ελεγαν εδω μεσα για το παιξιμο μου τα πουλησα ολα και πλεον ακουω μονο μουσικη

  Άσε τα σάπια Βάγγο...... ;) :D ;D  Εδώ ο Παράγκας μου υποσχέθηκε ότι θα ανεβάσει "γεμάτο" backing με σόοοολα του ( που ως γνωστόν είναι κουλός....), εσύ δεν θα ανεβάσεις....;

  Υ.Γ. Πούλησες και την V...;  :o :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο πολυ καλα τα τρακς σου. Θα επαιζα κι εγω πανω τους αν επαιζα ακομα κιθαρα, αλλα με αυτα που μου ελεγαν εδω μεσα για το παιξιμο μου τα πουλησα ολα και πλεον ακουω μονο μουσικη

 

Τελικά αυτό το θέμα δεν απαντήθηκε ποτέ. Ήταν τρολάρισμα ή όχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το θέμα δεν απαντήθηκε ποτέ. Ήταν τρολάρισμα ή όχι?

  Άααα Όθωνα, σε αγαπώ σε εκτιμώ αλλά εδώ είσαι φάλτσος...... :-\ ::) 8)   

  Μην πιάνεται τον Βάγκο στο στόμα σας.....Ο Βάγγος είναι ιδέα, είναι πρότυπο, είναι ο Ένας...... :o ;D ;D ;D    χωρίς πλάκα, πολύ τον πάω..... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο πολυ καλα τα τρακς σου. Θα επαιζα κι εγω πανω τους αν επαιζα ακομα κιθαρα, αλλα με αυτα που μου ελεγαν εδω μεσα για το παιξιμο μου τα πουλησα ολα και πλεον ακουω μονο μουσικη

 

Τα παντα, τα παρατησα πληρως. Ειμαι και 34 στα 35 αν δεν εμαθα μεχρι τωρα δε θα μαθω ποτε

 

Δλδ εγώ που είμαι 50 οφείλω να πεθάνω ήσυχα ε? Άσε ρε Βάγγο, εγώ και ο Κιθ Ρίτσαρντς είμεθα οι καυλύτεροι κι ας μη ξεύρω τη τύφλα μου λαίμαι .

 

 

Αναξίμανδρε, άκουσα 2-3 απ τα τεμάχια, άμα τα ακούσω όλα και με έρθει-που θα με έρθει- έμπνευση κάποιο θα σε μαγαρίσω, αν και σε λυπάμαι, καθόσον ελάχιστος εις την τοστιέρα δίπλα μου

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα το θαρρος και σου μαγαρισα το ενα. ;D

  Όντως.... :-X ::) ;D    Χάλια βιμπράτα, χάλια σηκώματα, χάλια μελωδίες, ακόμα και τα φάλτσα, χάλια ήταν......... :o ;D 

  Θα με κάνεις να γράφω μόνο backing tracks για να στα δίνω να τα γεμίζεις....... ::) :o :o :o

 

  Όπως έγραψε κάποτε ο longshadow, "Ο ένας το έκανε κομμάτι ενώ ο άλλος έκανε το κομμάτι του". όπου ο ένας είσαι εσύ  ;)      Εύγε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του λογου μου Φωταρε δεν εκανα σχεδον τιποτα.Ετοιμα τα βρηκα.

Λιγο μπιρι-μπιρι εδω κι εκει.

Ολη τη δουλεια την εκανες εσυ,εφτιαξες κομματι με τα ουλα του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου