Προς το περιεχόμενο

VST με ηχους κιθαρας που δεν χρειαζεται DAW να παιξει


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα!

 

Αλλαξα pc, εγκατεστησα την Novation 2/4, ολα δουλευουν οκ, εκτος απο οταν παω να φορτωσω το virtual rack που εχει (που διαλεγεις ενισχυτη, εφε κλπ) παθαινει κοκομπλοκο και χανω τον ηχο απο παντου. Δοκιμασα διαφορα απο τα properties των windows αλλα και της καρτας ηχου και απετυχα.

 

Αν εχει καποιος καποια ιδεα ας μου πει τι να κανω. Εχω windows 7 ultimate 64bit.

 

Στο διαταυτα, επειδη πιστευω οτι εχει να κανει με το γεγονος οτι η καρτα ειναι παλια και οι drivers δεν το βλεπω να υποστηριζουν το νεο λειτουργικο, ψαχνω μια λυση για μπορω να παιζω κιθαρα. Δηλαδη να εχω ενα vst τυπου poulin και να το ανοιγω και να παιζει μονο του, ισως κατι σαν το pod farm?

 

δεν το εχω δουλεψει ποτε το Pod farm, απλα αποτι ειδα στο site της line 6 παιζει και αυτονομα χωρις να ακοιξω καποιο DAW σωστα; υπάρχει κατι παρομοιο;

 

 

Επισης ειδα στο ιντερνετ καποιο προγραμμα vst loader, αυτο κανει για αυτο που θελω; Εχετε καποιο να προτεινετε;

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δεν το εχω δουλεψει ποτε το Pod farm, απλα αποτι ειδα στο site της line 6 παιζει και αυτονομα χωρις να ακοιξω καποιο DAW σωστα; υπάρχει κατι παρομοιο;

 

 

Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τα υπόλοιπα, αλλά ναι, το Pod Farm παίζει και αυτόνομα χωρίς να χρειάζεται να ανοίξεις κάποιο DAW

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου