Προς το περιεχόμενο

ΖαρατπούΘτρα 3


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για λίγες μέρες καθότι συνεχίζεται, σχόλια παρατηρήσεις

[soundcloud]https://soundcloud.com/samy-paraga/zaratoustra3[/soundcloud]

 

ωραίο πόνημα, ωραία ερμηνεία, λιγο τη μιξη φίλος να ακουμε καλυτερα την κιθαρίτσα θα ελεγα.

Εχεις κατι ωραίες αλλαγές στα αρκ... αργγ... αγκοντρα.......α..α...ακορντα... :-)

 

Ωραίο, σουρεάλε.

Πολύ καλό!!! Μπράβο!!!!!!!!

 

Μολις αδειάσω θα σου γραψω τιποτα πιανιστικο σε στυλ Αέρα-Πατέρα να επιμεληθείς τους στιχοι και φωνη. Θα στο στείλω και αμα δεν ενδιαφερεσαι πέτα το στον κάλαθο, χέστηκα.

χαχαχαχαχαχαχαχαχ

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε το ανέβασες αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι......!  Καλό......, ακούγεται.....σχεδόν...... ;D   

Μολις αδειάσω θα σου γραψω τιποτα πιανιστικο σε στυλ Αέρα-Πατέρα

  cos_dr καλή ιδέα.....Θα του γράψω κι εγώ ένα σόλο (4-5 λεπτά......) να το κάνουμε κομμάτι.... ;) ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε το ανέβασες αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι......!  Καλό......, ακούγεται.....σχεδόν...... ;D      cos_dr καλή ιδέα.....Θα του γράψω κι εγώ ένα σόλο (4-5 λεπτά......) να το κάνουμε κομμάτι.... ;) ;D ;D ;D

 

θα το κάνουμε κομμάτι κουλτουριάρικο.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε το ανέβασες αυτό και δεν το πήρα χαμπάρι......!  Καλό......, ακούγεται.....σχεδόν...... ;D      cos_dr καλή ιδέα.....Θα του γράψω κι εγώ ένα σόλο (4-5 λεπτά......) να το κάνουμε κομμάτι.... ;) ;D ;D ;D

 

Το άσθμα είναι παλαιό, έχει ξαναπαίξει σε άλλη εκδοχή, απλά απεσύρθει στα πιτς για ρεκτιφιέ. ''Συνθετικά''  ;D ήταν έτοιμο, απλά ψάχνω τις φωνές, τις κιθάρες γενικώς διάφορα.

Οι στίχοι, είναι σκόρπια αποσπάσματα, απ το βιβλίο ''Τάδε έφη Ζαρατούστρα''

 

Όσο για το πιάνο του Κοζ, ήδη από καιρού με έχει στείλει κάτι που του είχα ζητήσει, αλλά μάλλον το ξέχασε, εγώ όμως όχι, απλά όταν έρθει η ώρα του. Όσο για το σόλο Αναξίμανδρε, έχω άσθμα με σόλο 4-5 λεπτά και μην  ???  Jazzjoker  στη κιθάρα  ;)

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για να σχολιασω κι εγω καποτε τα πονηματα σου, οτι ξεβρω "συνθετες" που εφερναν "ντεμο" και γινοντουστανε τραχουδια που κυκλοφορουσαν στη δισκογραφια, πούτανε πολυ χειροτερα απο αυτα που φτιαχνεις  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για να σχολιασω κι εγω καποτε τα πονηματα σου, οτι ξεβρω "συνθετες" που εφερναν "ντεμο" και γινοντουστανε τραχουδια που κυκλοφορουσαν στη δισκογραφια, πούτανε πολυ χειροτερα απο αυτα που φτιαχνεις  ;D

 

Το παν είναι να είσαι συνθέτης, ζουρνατζίδες να στα σιάξουνενε βρίσκεις  8) ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παν είναι να είσαι συνθέτης, ζουρνατζίδες να στα σιάξουνενε βρίσκεις  8) ;D ;D ;D

 

Το παν ειναι να παιζεις. Παιζε παίζε, κατι μπορει να γινει.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για να σχολιασω κι εγω καποτε τα πονηματα σου, οτι ξεβρω "συνθετες" που εφερναν "ντεμο" και γινοντουστανε τραχουδια που κυκλοφορουσαν στη δισκογραφια, πούτανε πολυ χειροτερα απο αυτα που φτιαχνεις  ;D

:o

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου