Προς το περιεχόμενο

ΖαρατπούΘτρα 3


samy paraga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα Back vocals ιδιως σκοτωνουν.  ;D

Ευτυχως ομως, τραγουδαει χειροτερα κι απο μενα.

Κατσε να δεις που θα ανεβασω κι εγω ενα που τραγουδαω και θα γελασουμε κι εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Back vocals ιδιως σκοτωνουν.  ;D

Ευτυχως ομως, τραγουδαει χειροτερα κι απο μενα.

Κατσε να δεις που θα ανεβασω κι εγω ενα που τραγουδαω και θα γελασουμε κι εκει.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο σε ότι λες και σε σχέση με ότι είχες πιεί πιο πριν έχω να σε πιω κάτι. Σίγουρα αν έψαχνα κάποιους ζουρνατζίδες θα το έφτιαχνα χιτ. Το μόνο που με νοιάζει είναι να το ακούσω όπως το φαντάστηκα. Παραταύτα δεν με χαλάει καθόλου η φάση όπως την έθεσες και είναι κάτι που το σκεύβομαι καιρό τώρα. Είναι προτιμότερο να κάνω όλα τα πράγματα μόνος, τις παραγωγές, τα μπάσα ακόμα και τις κιθάρες και τις φωνές, τα πάντα όλα. Όταν και αν φτάσω στο σημείο να είμαι ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα θα είμαι απόλυτα ευτυχής και να είσαι σίγουρος, πως ακόμα κι αν δε το πετύχω, θα είμαι ευχαριστημένος που το προσπάθησα.

 

Γουοτερφόλιε, είναι ώρα να αλλάξεις τα νερά  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να είμαι ανώμαλος  ;D, όμως το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα (και όπως μπορώ να το φανταστώ τελειωμένο) μου αρέσει και μάλιστα πολύ.

 

Ναι χρειάζεται κάποιο στρώσιμο (πιο πολύ στα φωνητικά) αλλά αυτό δεν στέκεται εμπόδιο στο να το εκτιμήσω.

 

Σάμυ, ως γνωστόν έχεις ένα πολύ προσωπικό ύφος, πολύ έξω από καθιερωμένες φόρμες, τις οποίες όμως χρησιμοποιείς πάρα πολύ απλά και μόνο για να τις αποδομήσεις.

 

Αυτός ο τρόπος γραφής ξαναλέω εμένα μου αρέσει.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει να γίνει κομμάτι και μάλιστα καλούτσικο ::)  Όντως οι 2ες φωνές ψιλοπάσχουν, αλλά από underground σκηνή αναδύθηκες, οπότε.... :-X 

Τα "τύμπανα" πάντως, εξακολουθούν να μου την δίνουν στα νεύρα..... >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις απόλυτο δίκιο σε ότι λες και σε σχέση με ότι είχες πιεί πιο πριν έχω να σε πιω κάτι. Σίγουρα αν έψαχνα κάποιους ζουρνατζίδες θα το έφτιαχνα χιτ. Το μόνο που με νοιάζει είναι να το ακούσω όπως το φαντάστηκα. Παραταύτα δεν με χαλάει καθόλου η φάση όπως την έθεσες και είναι κάτι που το σκεύβομαι καιρό τώρα. Είναι προτιμότερο να κάνω όλα τα πράγματα μόνος, τις παραγωγές, τα μπάσα ακόμα και τις κιθάρες και τις φωνές, τα πάντα όλα. Όταν και αν φτάσω στο σημείο να είμαι ικανοποιημένος με το αποτέλεσμα θα είμαι απόλυτα ευτυχής και να είσαι σίγουρος, πως ακόμα κι αν δε το πετύχω, θα είμαι ευχαριστημένος που το προσπάθησα.

Σιγουρα.

Οπως και σιγουρα, αν το αναλαβει καποιος καλος ηχογλυπτης (ακομα και οπως ειναι τωρα) μπορει να γινει αλλο πραμα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου