Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προηγούμενο ήταν μια χαρα....

Και αντε να γινόντουσαν 1-2 αλλαγές εντάξει. εδώ μιλάμε ότι αλλαξαν τα πάντα....

Πλέον δεν μπορώ διαβάζοντας ένα άρθρο να δω τα τελευταία θέματα που  παίζουν στα αριστερα.....

Αυτα, ιδιαιτερα το τελευταιο. Ας κρατουσατε το τελευταιο οπως ηταν, ηταν μεγαλη ευκολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Ευπρόσδεκτα τα σχόλια αλλά συνεχίζει να ισχύει το....

Η σελίδα βρίσκεται σε φάση Ανάπλασης, Διαπλάτυνσης και Αναπαλαίωσης.

Ζητάμε την κατανόηση σας για όσο διαρκεί. Max 2-3 μέρες.

 

 

Ασε που στο ταπατοκ ....ντιπ. Τρώω πόρτα.

Δοκίμασε την mobile έκδοση μας, χωρίς Tapatalk.

Θα ανοίξει αυτόματα όταν έρθεις στην σελίδα με τηλέφωνο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο ήταν μια χαρα.

Και αντε να γινόντουσαν 1-2 αλλαγές εντάξει. εδώ μιλάμε ότι αλλαξαν τα πάντα.

Πλέον δεν μπορώ διαβάζοντας ένα άρθρο να δω τα τελευταία θέματα που  παίζουν στα αριστερα .

Στις ενότητες  δεν πολυξεχωρίζεις τα καρφιτσωμένα και τα νέα θέματα -με νέες απαντήσεις- με μια ματιά και δεν βρήκα πουθενά λινκ να σε πηγαίνει στη σελίδα αγγελιών.

Και αυτό το τόσο μακρύ και απλωμένο κείμενο που εμφανίζει πλέον στις απαντήσεις, είναι πιο κουραστικό για μένα, σαν να διαβάζω έκθεση ενα πράγμα.

Ααα και το αυτο το πράσινο στα γράμματα αίσχος.

 

Γνώμη μου, αλλά προσωπικά πιστεύω αχρείαστες οι τόσες αλλαγές που κάνουν τη σελίδα πιο κουραστική και δύσχρηστη για μένα.

Συμφωνώ, απλά περιμένω το τελικό αποτέλεσμα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο γκρίνια και μουρμούρα είστε όλοι! Λίγο να σας βγάλουν έξω από τα συνηθισμένα πανικοβάλεστε και γκρινιάζετε! Προσωπικά βρήκα πολύ πιο ωραία και καλαίσθητη την αλλαγή αυτή (ειδικά σε σχέση με τη προηγούμενη) και μπορείς να βρεις και να δεις τα πάντα πανεύκολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ σημερα προσαρμόστηκα καλύτερα. Ειναι πιο desing το σύστημα  και πρακτικότερο θα έλεγα. Ωραίο είναι!!!! Μπράβο, μπράβο!!!! χαχαχαχαχαχα

 

Στην αρχη δεν μου αρεσε, μου ηρθε απότομα, νευρίασα λίγο,  αλλα μετα εντάξει κανονικά, σούπερ.

 

Μου εβγαλε και στο κινητο μια  απλοποιημένη (καλοδεχούμενη) εκδοση που γυρίζει στο κανονικό αν επιθυμούμε.

 

 

Αυτά ειχα να πώ.

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσέθετα επίσης ότι στο κινητό είναι πιο ευκολοδιάβαστο το κείμενο γιατί είναι πιο μαζεμένο. Και αυτό το ανοιχτό γκρι στο χρώμα της παράθεσης ειναι σχετικά δυσδιάκριτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα κ απο εμενα.Προσωπικα θεωρω το στησιμο αρκετα καλο και ξεκουραστο. Το πρασινο χρωμα καθε αλλο παρα κουραστικο δε μου φαινεται, αλλωστε ειναι χαρακτηριστικο του χρωματος η ξεκουραστη αισθηση που δινει στο ματι. Το στυλ του site σε σχεση με το προηγουμενο μου φερνει σε κατι πιο minimal και μαζεμενο (στην παρουσα φαση, στο προσεχες μελλον βλεπουμε και την εξελιξη) , κατα την γνωμη μου παντα. Αλλα το πιο σημαντικο  για εμενα, περαν του αισθητικου και πρακτικου μερους, ειναι η προθυμια για κατι καλυτερο, ασχετα απο το αν το τελικο αποτελεσμα ειναι το επιθυμητο.Οι αλλαγες φανταζομαι οτι γινονται για προσπαθεια βελτιωσης και οχι γιατι οι υπευθυνοι δεν εχουν τι να κανουν. Το οτι το αποτελεσμα ενδεχομενως να αποκλινει απο το επιθυμητο , σε μια προσπαθεια απο ανθρωπους που δεν ασχολουνται κατα κυριο λογο με αυτο το αντικειμενο , δυσκολα θα με εκανε να ασκησω αρνητικη κριτικη, πιο πιθανο να εδινα μια καλοπροαιρετη αποψη ή να εκανα μια αντιπροταση σε αυτα που με χαλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου