Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

έχω ζήσει όλες τις αλλαγές και πάντα μα πάντα (λόγω και χαρακτήρα), διάγω διάστημα έντονης "ναυτίας" μέχρι να συνηθίσω (σε αυτή μέχρι να βρω το "απαντήσεις" -που μια χαρά βέβαια μπήκε εκεί πάνω-, ο συνγέρων θα είχε έντονο λόξιγκα  8))...

 

οι παρατηρήσεις όμως καλό θα είναι να έχουν ένα επαρκές delay εξοικείωσης και φυσικά με εκκίνηση μετά την ολοκλήρωση των εργασιών...

 

ΥΓ. γι αυτό δεν ξέρω αν βιάζομαι, αλλά ελπίζω η "επισήμανση" των θεμάτων που έχουμε συμμετάσχει ελπίζω να μην καταργηθεί... ::)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Αυτό με την ροή των θεμάτων δεξιά (fresh), δεν μου κάθεται με τίποτα.  Να γυρίσουν στην θέση τους παρακαλώ.

 

ΥΓ: Λύσσα κακιά με αυτούς τους... νεοτερισμούς. Ο αδμίν να πειράζει κάθε τρεις και λίγο το μαγαζί, ο Μάραθον με τις πλαστικές/μεταλλικές κιθάρες...  ;D

 

Που πάμε ρε... που πάμε...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και θέμα ηλικίας βρε παιδιά.....Εσείς οι "κάποιας" ηλικίας τις αλλαγές (γενικά) δεν τις βλέπετε με καλό μάτι, δύσκολα τις δέχεστε-αφομοιώνεται......  :D  ;D

  Προσωπικά όλα τα βρήκα μια χαρά....... εκτός την ροή των θεμάτων δεξιά...... ::) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Λύσσα κακιά με αυτούς τους... νεοτερισμούς. Ο αδμίν να πειράζει κάθε τρεις και λίγο το μαγαζί, ο Μάραθον με τις πλαστικές/μεταλλικές κιθάρες...  ;D

 

Που πάμε ρε... που πάμε...

Πάρτε πόνο νέοι...ΚΑΙ δεξιά τα θέματα...(συμβολικό;) και πλαστικές κιθάρες. Άσε που ετοιμάζω θέμα ότι οι Djs ΕΙΝΑΙ μουσικοί ;D ;D

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι και θέμα ηλικίας βρε παιδιά.....Εσείς οι "κάποιας" ηλικίας τις αλλαγές (γενικά) δεν τις βλέπετε με καλό μάτι, δύσκολα τις δέχεστε-αφομοιώνεται......  :D  ;D

  Προσωπικά όλα τα βρήκα μια χαρά....... εκτός την ροή των θεμάτων δεξιά...... ::) 

 

Αυτο ακριβως λεω ο γεροντας.

Ολα ωραια και ομορφα,μονο τα θεματα δεξια με δυσκολευουν λιγο αλλα κι αυτα σε 2-3 χρονια θα τα εχω συνηθισει μια χαρα. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου κάνει εντύπωση που λέμε πολλά μέλη του φόρουμ κάτι ότι δεν μας αρέσει ή αν είναι εύκολο πχ να πανε τα θεματα απο δεξιά στ αριστερά(όπως ήταν τόσα χρόνια) αλλά τελικά δεν αλλάζει τίποτα στο βωμό της αλλαγής...

Και στην επόμενη αλλαγή μετά απο καιρό τα θέματα θα επανέλθουν αριστερά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Θα συμφωνησω,μου φαινονταν πιο βολικα τα φρεσκοθεματα στην αριστερη πλευρα,μπορει ομως να ειναι και θεμα συνηθειας.

 

Ναι γιατί IMHO το θέμα είναι πρακτικό. Διαβάζουμε από αριστερά προς δεξιά, οπότε το κεφάλι ενστικτωδώς στρέφει προς τα εκεί. Εκτός αν τα νέα ήθη επιτάσσουν αντιστροφή- σε στυλ αραβικής γραφής  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί IMHO το θέμα είναι πρακτικό. Διαβάζουμε από αριστερά προς δεξιά, οπότε το κεφάλι ενστικτωδώς στρέφει προς τα εκεί. Εκτός αν τα νέα ήθη επιτάσσουν αντιστροφή

 

Γιατί η αλήθεια μοιάζει με τον ουρανό και η γνώμη με τα σύννεφα λαίμαι χουντοβασιλικό απολειφάδι ;D ;D ;D

Τι προτιμάς ΖΑΝΑΕ, ή ΦΛΟΚΟ ?

http://wwwaporrito.blogspot.gr/2012/03/blog-post_30.html

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε wide screen θες τουλάχιστον 90% zoom out 

 

Ή 24" οθόνη να πεις ότι έχεις πλήρη εικόνα , να νιώσεις στο "κόκπιτ"  άνετα.

 

Με δοκιμή σε τρία διαφορετικά πιτσιά και λάπιτοπ.

 

Α και ένα τελευταίο. Σε Microsoft Edge ( εδώ γελά ο Μαραθώνιος)  δείχνει καλύτερα.      :-\

 

 

Βέβαια δεν βλέπουμε όλοι το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου