Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι γιατί IMHO το θέμα είναι πρακτικό. Διαβάζουμε από αριστερά προς δεξιά, οπότε το κεφάλι ενστικτωδώς στρέφει προς τα εκεί.

Εσύ πατέρα να πας να ζήσεις στην Αγγλία που οδηγούν από αριστερά να' ουμ. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μεγειές.

Μια χαρά μου φαίνονται όλα  μέχρι στιγμής.

Το πράσινο σε οθόνες με προβληματικές γωνίες θέασης ή πολύ φωτεινές μπορεί να είναι λίγο κουραστικό, θα συμφωνήσω.

Έχω μια ελπίδα-παράκληση για το νέο μας φόρουμ, την δυνατότητα να ανατρέξουμε σε παλαιότερα "fresh"

Κάτι τέτοιο

 

fresh.thumb.jpg.cb0340b14fccc08a6ed647626cda22a1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Βέβαια δεν βλέπουμε όλοι το ίδιο.

 

yeap... ::)

στας 23 ίντσας έχω zoom 150 για να παρακολουθώ άνετα αυτό το (τελικά ύπουλο για γερόντια) πρασινούλ'....

 

ήδη ο Σάμυ μου στέλνει ακορντεόν και μου προτείνει πιάτσες... 8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε το νέο interface να πω την αλήθεια. Θα προτιμούσα όμως τα "Fresh" να επιστρέψουν αριστερά της οθόνης όπως ήταν γιατί για έναν περίεργο λόγο τα μάτια μου πέφτουν κατευθείαν στη θέση που ήταν παλιά η λίστα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λαχανι χρωμα ειναι δυσαναγνωστο αντικειμενικα δεν ειναι θεμα συνηθειας...ειδικα οταν διαβαζεις ποστ που εχει κ παραθεση,δεν φαινονται καν τα ορια που τελειωνει η παραθεση κ που ξεκιναει η απαντηση...επισης προσπαθηστε να επαναφερετε να σχετικα θεματα που υπηρχαν απο κατω!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιοι κουράστηκαν για να γίνει.

Ας μην τα θέλουμε όλα δικά μας.

Μοντέρνο είναι και σίγουρα βελτιωμένο.

Τωρα για το αριστερα δεξιά δεν συζητώ.

 

Λίγο με το κινητό έχω θέμα, ακόμα και με την mobile έκδοση, αλλά θα στρώσω.

ευχαριστούμε  ;)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγειες το νέο interface - δείχνει πολύ φρέσκο

 

Μερικά σχόλια

 

1. Στο Laptop όλα ΟΚ, εκτός ίσως από το ότι μόλις αλλάζω σελίδα αρχίζει να παίζει διαφήμιση για ντομάτες Μπαρμπα Στάθης (ξέρετε σαν αυτές που πετάει ο Καταρράκτης στον Σάμυ). Εψαξα λίγο, αλλά δεν μπόρεσα να το απενεργοποιήσω. Επίσης παρατήρησα ότι  δεν με αφήνει να πειράξω το κάρμα του Trolley. 

 

2. Στο iphone δεν δειχνει τα Fresh. Επίσης για τα youtube που έχουν παρατεθεί δείχνει μόνο τα links, και όχι την συνοδευτική εικόνα των βίντεο

 

3. Στο ipad είναι λίγο χάος ακόμα...

 

Καλη συνέχεια 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μερικά σχόλια

 

1. Στο Laptop όλα ΟΚ

 

2. Στο iphone

 

3. Στο ipad 

 

Με κούρασες απ τ' αποδυτήρια ήδη λαίμαι, που να είχες και δένσκτοπε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα δυο αλλαγές. Επειδή το πλαίσιο που κρατάει το κείμενο των posts (<div class="postarea">) είναι κάπως περιορισμένο σε πλάτος με αποτέλεσμα να απαιτείται αρκετό scrollάρισμα (το πολύ scrolling είναι πάντα κακό) νομίζω πως το περιθώριο του πλαίσιου που περιέχει το avatar, όνομα μέλους (<div class="poster">) κλπ θα πρέπει να γίνει λίγο πιο στενό (έχει αρκετό "αέρα"). Ομοίως και για την στήλη Fresh. Έτσι θα δωθεί περισσότερος χώρος για το κεντρικό κομμάτι της οθόνης.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου