Προς το περιεχόμενο

Bag of Nails πρώτο demo!


IraklisZS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας είχα ακούσει και λίγο καιρό πριν από το Soundcloud. Το ύφος σας είναι πολύ του γούστου μου. Διακρίνω διάφορες ωραίες επιρροές αλλά αυτό που μου έκανε εντύπωση (δεν ξέρω αν έχω δίκιο) είναι ότι άκουσα Doors στο πιο σκοτεινό και (καλώς εννοούμενα) παρακμιακό.

 

Γενικώς πολύ δυνατή δουλειά, μπράβο.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jazzjoker σε ευχαριστώ εκ μέρους ολων μας! Οχι μονο για τα καλά σου λογια, αλλα κυριως που μπήκες στον κοπο να ακουσεις και να μοιραστεις τις σκεψεις σου! Η μουσικη ειναι (μεταξυ πολλων) και αλληλεπιδραση!

 

cheers!

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αρεσαν οι συνθεσεις του ντεμο,γουσταρω τον τροπο που παιζει κι ακουγεται η μπαντα οπως επισης κι ενα live βιντ σας που ειδα στο tube.

Θα συμφωνησω με τον Σπυρο,ειναι πολυ του γουστου μου το ολον.

"Σε ποση ωρα θα 'ρθουν οι μπυρες". ;D ;D ;D ;D ;D

Μπραβο σας!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου φέρατε στο νου τη μεσαία περίοδο του Captain Beefheart με τον ωραίο κιθαρίστα των Mallard (δεν θυμάμαι τ' όνομά του). Μου αρέσατε.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία δεμένο το συνολο.

Μου άρεσε που τα τύμπανα δεν κυριαρχούν.

Slide !!

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δίκιο ο Σερ περί Μπίφχαρτ, αλλά δυστυχώς για την ενδιάμεση περίοδο και όχι την αρχική.

  Ωραία παραγωγή, ωραία παιξίματα, υπέροχη προφορά και φωνητικά, αλλά συγνώμη δεν θα πάρω, αρκούντως παρωχημένο για τα αυτιά μου. Βεβαίως πάντα υπάρχει κατάλληλο κοινό και μάλιστα αρκετό, οπότε καλή επιτυχία , εμένα μη με λογαριάζεται στο τι ήπια  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου