Προς το περιεχόμενο

cigaret13 - Αστραπές στην ομίχλη


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aφου δε μας ριχνεις τιποτα μπινελικια μ'αυτα που ακους....χρυσος ανθρωπος εισαι. ;D ;D

  Να σου δώκω το τηλεφωνό μας να μιλήσεις για μένα στην πόντια, μπας και...... ::) :-X ;D     
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το ξαναάλλαξα... ::) :-X  4η φορά.... :o :-X  Χαμήλωσα το ταμπούρο και γέμισα λίγο τις χαμηλομεσαίες του μπάσου, τίποτα άλλο!  ;D ;D ;D

 

που είναι?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που είναι?

Mαλλον ειναι στο ιδιο λινκ,εχει αντικατασταθει το παλιο τρακ με το νεο.

 

Φωτη,μου φαινεται πιο ωραιο ακομα.

Επισης μ'αρεσει πως τασταρει εκει που "σκαβει"το μπασο,δινει.

Αλλα,μη βαρας λαιμαι,πολλη κιθαριλα αδερφακι μου. ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο. Η εισαγωγή θυμίζει λίγο Byrds που τους λατρευω μετά γινεται πιο hard rock.

Τανκ μου Μανώλης :)  που τους θυμήθηκες βρε συ τους Byrds.... :o, αλλά άσε τα "μαθήματα" και ανέβασε τίποτα δικό σου... ;)   

που είναι?

Ειναι στο ιδιο λινκ,εχει αντικατασταθει το παλιο τρακ με το νεο.

 

Επισης μ'αρεσει πως τασταρει εκει που "σκαβει"το μπασο.

  kumika jazz bass λαίμαι.... :o ;D  χορδές εικοσαετίας και action 1,8mm στο 12ο τάστο.... >:D     

Αλλα,μη βαρας λαιμαι,πολλη κιθαριλα αδερφακι μου. ;D ;D ;D

    ::) >:D :-X  ενδιαφέροντα καινούρια emoticons....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν

οι ενστάσεις μου για τα τύμπανα πλέον έχουν περιοριστεί στο ελάχιστο.

Από τις αρχικές παραμένουν το θέμα των πριμαριστών κιθάρων, αλλά είναι θέμα επιλογής του καλλιτέχνη οπότε πάω πάσο.

 

Καθώς τελειοποιείται το πόνημα, πάντα θα βρίσκεται χώρος για περισσότερη γκρίνια...

;D

οπότε τώρα θα πω ότι γενικά πανάρεις αρκετό υλικό στο κέντρο και λίγα πράγματα στα άκρα, στενεύοντας την εικονα.

Προσωπικά τωρα μου λείπουν πράγματα στα 3/4 δεξιά και αριστερά.

Αλλά μπορείς και να αγνοήσεις το σχόλιο.

:D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάνεις να μη θέλω να ξανανεβάσω κομμάτι μου. Για την ακρίβεια, με κόβω να το παρατάω το άθλημα μετά από αυτό...  :o:-[

  Τι λές ωρέ happydreamer!!!! Σοβαρέψου!  Ά και κάτι ακόμα, αλλάζουμε φωνές?   ;) 

  τώρα θα πω ότι γενικά πανάρεις αρκετό υλικό στο κέντρο και λίγα πράγματα στα άκρα, στενεύοντας την εικονα.

Προσωπικά τωρα μου λείπουν πράγματα στα 3/4 δεξιά και αριστερά.

Αλλά μπορείς και να αγνοήσεις το σχόλιο.

:D

Πρώτα πρώτα εννοείτε ότι κανένα μα κανένα σχόλιο δεν αγνοείτε!  Κατά δεύτερον, όσον αφορά το πανάρισμα, δύο πράγματα μάλλον φταίνε. Το δεξί μου αυτί δεν ακούει καλά και την μίξη την κάνω σε ακουστικά και στο στερεοφωνικό του σαλονιού!  Όλο λέω να πάρω monitors και όλο παίρνω μην πω τι....... :-\                                             

Πάντως, για να λέμε και την αλήθεια, στο πανάρισμα ποτέ δεν έδωσα την δέοντα προσοχή. Τύμπανα (που είναι παναρισμένα από την μάνα τους) και μπάσο στην μέση, φωνή λίιιιγο δεξιά και στα υπόλοιπα όργανα  "παίζω" λίγο με τα L-R τους.

   

  Ά ρε Δημήτρη, έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια με τις μίξεις-παραγωγές, μου φόρτωσες τώρα να σκέφτομαι και το πανάρισμα..... >:( :-[ :-X ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου