Προς το περιεχόμενο

Jersey Girl


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Νομίζω ότι ο λόγος της όποιας ερμηνευτικής επιτυχίας έχει να κάνει με το γεγονός ότι το κομμάτι το 'χω φάει με το κουτάλι,

 

και δεν με λες φίλτατε Σπύρε... δεν είναι καιρός να "φας" και τα δικά σου? ...  ;D

πάρε πηρούνι ρίξε αλάτι, δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά το υψηλής κλάσης εκτελεστικό και το δυνατό συνθετικό σε περιμένουν για το "πακέτο" ... άιντε... άμα μπορείς μία, μπορείς πάντα... ;)

 

πολλά μπράβο κι από μένα...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά μπράβο για την άριστη εκτέλεση,

την αξιοπρεπέστατη προφορά

και κυρίως το γεγονός ότι είπες με προσωπικό ύφος ένα τραγούδι που γνωρίσαμε από 2 γίγαντες με ήδη πολύ προσωπικό ύφος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ και πάλι όλους τους συναδέλφους για τα καλά σας λόγια.

 

και δεν με λες φίλτατε Σπύρε... δεν είναι καιρός να "φας" και τα δικά σου? ...  ;D

 

Είναι Νίκο αλλά το πρόβλημα με τα δικά μου είναι ότι δεν έχω μια φωνή αναφοράς να την ακούσω 5000 φορές, να την εμπεδώσω. ;D

 

Τεσπά, όπου να 'ναι ετοιμάζω και μια εκτέλεση δικού μου με μια ωραία γυναικεία φωνή. Θα σας φωνάξω να μου πείτε τι σας λέει.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου