Προς το περιεχόμενο

Τέττιξ, "Μικρός Πρίγκηπας"


Nikolas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Η Τέττιξ είναι μια ομάδα από μαθητές.

 

Η εμπνεύστρια, μουσικπαιδαγωγός και καθηγήτρια είναι η Τέτη Αϊβατζίδου (φίλη του Επικούρη και δική μου γνωστή).

 

Ο (γνωστός) "Μικρός πρίγκηπας" έγινε όπερα από παιδιά για παιδιά και έχουν προσκληθεί να πάνε Γλασκώβη το καλοκαίρι για το Παγκόσμιο Συνέδριο Μουσικής Εκπαίδευσης ISME 2016!

 

Αλλά είναι σχεδόν 50 άτομα και πρέπει να βρεθούν τα χρήματα για κάτι τέτοιο...

 

Έτσι λοιπόν έχουν κάνει μια σειρά παραστάσεων (νομίζω ακόμη τρέχει) και επιπλέον έχουν και έναν λογαριασμό στην Alpha Bank, καθώς και ένα campaign στο give&fund για να γίνει το όνειρο και να μαζευτούν τα χρήματα!

 

Καταρχήν το λινκ, για αυτούς που έχουν συνηθήσει σε κάτι τέτοιο:

http://www.giveandfund.com/giveandfund/project/Tettix

 

Αν θέλετε να ενισχύσετε οικονομικά την ομάδα και να στηρίξετε τη συμμετοχή της στο συνέδριο, αλλά οι συναλλαγές μέσω διαδικτύου σας δυσκολεύουν, μπορείτε να καταθέσετε το ποσόν που επιθυμείτε στον τραπεζικό λογαριασμό:

IBAN: GR47 0140 1960 1960 0200 2004 230 (Alpha Bank)

αναφέροντας το όνομά σας.

 

Τέλος, όποιος μπορεί ας προωθήσει αυτήν την αξιόλογη κίνηση όπου μπορεί.

 

Νικόλας

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να ενισχύσετε οικονομικά την ομάδα και να στηρίξετε τη συμμετοχή της στο συνέδριο,

Δεν μπορώ να βοηθήσω οικονομικά Νικόλα μου, αλλά σου λέω χίλια "μπράβο" για αυτή την δημοσιοποίηση. :)

 

Μακάρι να βρεθούν τα χρήματα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου