Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 861
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μιας και παίζουν αύριο, έχω μπει σε mood

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλη πικρα,αντι να'μαστε στο Crow σημερα και να βλεπουμε τον μεγιστο,τωρα  απο τα βιντεα μονο.Τι ακυρο φαγαμε ρε γμτο  :(

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εκτακτες ειναι Νικο.

Μου προτεινε μετα το βιντ σου το απο κατω το οποιο ειναι δικο τους και πολυ ομορφο.

 

αγαπημένο ντουέτο της γυναίκας μου Γεώργιε και γω πολύ θαθελα να τις έχω κόρες...  :angel: ;D

τελευταία το paint it black το ακούω μόνο από αυτές...  8)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μεγαλη πικρα,αντι να'μαστε στο Crow σημερα και να βλεπουμε τον μεγιστο,τωρα  απο τα βιντεα μονο.Τι ακυρο φαγαμε ρε γμτο  :(

 

όντως... αν και εγώ θα τον έχανα έτσι κι αλλιώς (οπότε μπορεί να με συμφέρει η αναβολή), σε καταλαβαίνω...  :(

 

εδώ ωραία στιγμή before the band...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπημένο ντουέτο της γυναίκας μου Γεώργιε και γω πολύ θαθελα να τις έχω κόρες...  :angel: ;D

τελευταία το paint it black το ακούω μόνο από αυτές...  8)

Καλημερουδια.

Συμπασχω.  ;D

Απο τις λιγες φορες που η γυναικα μου  ειπε χτες"γιατι το βγαζεις,ειναι τοσο ωραιο".

Συνηθως μου λεει το αντιθετο."Το κεφαλι μου με επιασε μ'αυτο το πραγμα". ;D ;D ;D

Πολυ καλο το paint it.

Και καποιες αλλες διασκευες τους που ειδα σε κλασικς ειναι δυνατες,απλες και ωραιες χωρις φρου και φρου και περιττες ανοησιες.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ριξτε ενα αυτι αν θελετε στην παρακατω συλλογη που εχει ανεβει με δημοτικα σε αυθεντικη εκτελεση με την Μηττακη στη φωνη, χρονια πριν υπαρξει ο εκφυλισμος του συγκεκριμενου ηχου (1947 απο οτι αναφερεται)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ep6_tcfaIsM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου