Προς το περιεχόμενο
kwstas79

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλα ρε συ, είναι αυτό το απίστευτο τυπάκι από τη Βραζιλία.

Αν σου πω ότι σκέφτηκα ..

"ρε συ, πώς μεγάλωσε έτσι ο Ιάσωνας!" :)

Μην μου βάζετε τέτοια τώρα, γιατί είναι η πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια που σκέφτομαι να ξαναρχίσω να διδάσκω.

Αν μου κάτσει κανένας τέτοιος ....  :-X

Αυτός είναι drummer δεν με πειράζει.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος προς την ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πω ότι σκέφτηκα ..

"ρε συ, πώς μεγάλωσε έτσι ο Ιάσωνας!" :)

Μην μου βάζετε τέτοια τώρα, γιατί είναι η πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια που σκέφτομαι να ξαναρχίσω να διδάσκω.

Αν μου κάτσει κανένας τέτοιος ....  :-X

Για την ώρα ο Ιάσων γουστάρει μόνο να ακούει και να χορεύει- αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει στο μέλλον. Αλλά μπορεί η Ισμήνη να κάνει την έκπληξη και να βγάλουμε τη νέα Tal  ;)

Πάντως όταν το είδα το πιτσιρίκι για πρώτη φορά, σχεδόν ένα δάκρυ κύλησε, ενώ παράλληλα κοιτούσα και προς το τζάκι, αναλογιζόμενος ότι η φωτιά χρειάζεται... κούτσουρα  ;D ;D ;D

Ο μικρός, που πλέον θα είναι 18αρης, είναι σαν να χτύπησες στο μπλέντερ τον Wooten με τον Jaco και να προέκυψε αυτός... Τρομακτικό  ;D

Μας πέθανες με το παιδάκι Φούζιε, πολύ συγκινητική εικόνα, φοβερό πάθος για την κιθάρα. Συνεχίζω με λίγο Timmons, πάντα έμπνευση αυτός ο άνθρωπος.

Έλα ρε συ, είναι αυτό το απίστευτο τυπάκι από τη Βραζιλία. Ε, τώρα θα έχει μεγαλώσει, και δεν μπορώ να φανταστώ τι θα παίζει πλέον...  ;D ;D ;D

ας λύσουμε και την απορία του Τέρρυ... ;D

ΥΓ έχω λαλήσει με το άτομο  8)

Δεν ακούω τίποτα άλλο εδώ και κάνα μήνα

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε.