Προς το περιεχόμενο

Novation MiniNova Synth γνωμες σε σχεση με...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

...και μετά τα άλλα είναι τα βλαμμένα....πάρτο ΣΗΜΕΡΑ γιατί δεν θέλω να σου πώ τί θα πάρεις αύριο!!!!!

 

Θες να πεις ότι δεν πιστεύεις στις ικανότητες του τσίου μπικόκο;

Δεν σε αναγνωρίζω...

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι να το παρεις απ'το Thomann ωρε Trolley? Στην Ελλαδα θα το βρεις στην ιδια τιμη και λιγο φθηνοτερα. Γιατι να μην αφησεις τα λεφτα σου σε ενα Ελληνικο μαγαζι? Ασε που θα σου ερθει και πιο γρηγορα. Κι εγω το δικο μου απο Ελλαδα το ειχα παρει. Ριξε ενα ματι στο παρακατω λινκ.

 

http://www.skroutz.gr/s/393267/Novation-Ultranova.html?keyphrase=ultranova

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα, ας πω τον πόνο μου εδώ.

Εχθές , σύνδεσα το mininova έκαμα καφέ και άραξα για απογευματινό jam. Το πρώτο chord σε D δεν τα κατάφερε! Μου έμεινε το D στο χέρι. Χωρίς ιδιαίτερη πίεση στα πλήκτρο μάλλον ήταν η ώρα του. Στο δια ταύτα. Έχω επικοινωνήσει με Novation και αναμένω απάντηση τους . Σε περίπτωση που δεν μου αντικαταστήσουν το σπασμένο πλήκτρο, ξέρει κάνεις που μπορώ να προμηθευτώ από Ελλάδα ιδανικά?  Στο ψάξιμο βρήκα από usa αλλά δεν ξέρω με δασμούς κλπ ποσό θα βγει το μαλλί.

1616859863365.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου