Προς το περιεχόμενο

Αρχεία για πλήκτρα της GEM Generalmusic.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρίν λίγες μέρες και νύχτες έπεσα επάνω σε ένα προφανώς νέο site το οποίο καθώς φαίνεται σχετίζεται με την "επιστροφή" της Generalmusic στον χώρο της Μουσικής τεχνοβιομηχανίας εν συντομία.

Ο παρακάτω σύνδεσμος είναι το επίσημο(δεν έχω ιδέα) πιθανότατα φόρουμ  της  GEM στο οποίο περιέχει μάλιστα και διάφορα αρχεία για αρκετά από τα όργανα της. Έχει π.χ. αρχεία, ρυθμούς, λειτουργικά συστήματα, ήχους κ.λ.π. για όργανα όπως τα WK4, GENESYS κ.λ.π.

Δεν ξέρω αν μοιάζει με διαφήμιση αυτό, αλλά ο στόχος εδώ είναι όσοι παίζουν με τα όργανα αυτά και θέλουν κάποια αρχεία για τα πλήκτρα τους, να μπορούν να τα βρούν άμεσα. Σε αυτό το site λοιπόν θα τα βρείτε όσοι τα ψάχνετε, απλώς πρέπει να γίνεται μέλη δωρεάν για να μπορείτε να κατεβάσετε τα αρχεία δωρεάν.

  Εδώ είναι η σελίδα.  http://www.gem-generalmusic.com/news.php

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Το πιό πάνω link δεν λειτουργεί.

 

Σωστά, δυστυχώς την έκλεισαν την σελίδα, δεν ξέρω γιατί και είναι πολύ κρίμα, γινόταν καλή δουλειά εκεί. :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου