Προς το περιεχόμενο

Πως θα βελτιώσουμε το noiz?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι θα λεγατε για online ραδιοφωνο?... :lol:

 

Πολυ καλη ιδεα!!!

 

 

Οσο για τους 'ψαγμενους' και παλιοτερους στον χωρο*' date='θα ηταν

πολυ σημαντικο να εχουν ενα 'διακριτικο' στα χαρ/κα τους,που

θα μαρτυραει οτι εχουν καποια παραπανω εμπειρια στον τομεα της

μουσικης-και οχι απλα ειναι παλια μελη.[/quote']

 

+Συμφωνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για την αποκατάσταση της αλήθειας, σε σχέση με προηγούμενο ποστ μου σε αυτό το θρέντ, ο κ. Δήμου από χθες κατήργησε το moderation. ¶ντε να δούμε...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλικία στο προφίλ....

 

 

 

Μα....

 

τι είναι η ηλικία....

 

 

 

τεκμήριο.. γνώσεως....;;;;

 

 

 

 

 

Και τα χαρτιά......

 

 

 

 

Πιστεύετε....

 

οτι ...

 

 

 

τα χαρτιά κάνουν πάντα τις γνώσεις...;;;;;

 

 

 

 

 

Μπορεί ..

 

αλλά όχι πάντα.

 

Γνώμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι,τα χαρτια δεν κανουν την εμπειρια,φιλε μου,αλλα η ηλικια

σιγουρα ειναι ενας ΠΟΛΥ σημαντικος παραγοντας.

Σιγουρα παντως,καποια μελη του noiz εχουν βοηθησει πολυ

κοσμο σε διαφορα προβληματα που εχουν παρουσιαστει,και αυτα

τα μελη μπορει να θεωρηθουν πως εχουν καποια παραπανω

εμπειρια(τουλ.στα θεματα που εχουν προκυψει ως τωρα...)

Φυσικα ΔΕΝ συγκαταλεγομαι κι εγω σ αυτα,αλλα ειναι

λιγο 'σαχλο' να αναφερουμε ποια μελη ειναι αυτα..Νομιζω

πως οι περισσοτεροι εχουμε αυτη την αυτογνωσια που

χρειαζεται(οπως ειπε και ο npap)..

Αυτα τα λιγα για την ωρα.. :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι' date='τα χαρτια δεν κανουν την εμπειρια,φιλε μου,αλλα η ηλικια

σιγουρα ειναι ενας ΠΟΛΥ σημαντικος παραγοντας.[/quote']

 

Ναι μαζι σου ειμαι , αλλα δεν βλεπω λυση, και κατα πασα πιθανότητα δεν υπαρχει.

 

Εκτος εαν χωρίσουμε το φορουμ στα δυο ..

 

Νοιζ τσικό .. και νοιζ βασικη ομάδα !! :lol:

 

Και κατι αλλο, περι αξιολόγησης μελων, βαση γνωσεων στην μουσικη !!

Και λεω !! οσο καιρο ο τομεας Clips , παραμενει αδειος σαν την έρημο σαχαρα απο μουσική, τέτοια πρόταση δεν στέκει.

 

Ενταξει , ειμαστε στο πλευρο, των ανθρωπων που στηριζουν και πληρωνουν τα εξοδα για να λειτουργει αυτη η ιδεα μερικων megabyte , σε μια IP, βαφτισμενη ωσ NOIZ, απο εκει και περα , αυτο που μετραει , ειναι να συμπεριφερομαστε σε ολους με τον ιδιο σεβασμο και λογικη .

 

Συμφωνω οτι μερικοί νεαρούλιδες δεν τα πανε και τοσο καλα με το σεβασμο, γενικοτερα .

 

Καλο ειναι να γνωριζουν οτι ειναι φιλοξενούμενοι, και η μαγκιά τους, αλλα και η αναγνωρισιμότητα ως μέλος, δεν εχει καμια αξια περα απο την αναγκη τους για , στο να τονώσουν τον εγωισμό τους .

 

Επειτα απο 10 χρονια ζωης μεσα σε φορουμ, έμαθα οτι δυο πραγματα οδηγούν ενα μελος στην διαγραφή .

 

1) Η σκέψη οτι είναι ανώτεροί των άλλων.

2) Η σκεψη οτι μεσα απο το φόρουμ κερδίζουν αναγνωρισιμότητα και αξία !!

 

Και κλεινω εδω λεγοντας, αμα εισε ατομο με προβληματα στην ζωη σου, σε κοινωνικα θεματα - φιλιες - σχεσεις , όπου και να πας, οσο και να υποκρινεσε, τα προβλήματα θα έρχονται πάντα να σε κυνηγήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω...Κι εγω νεαρουλης ειμαι (22) :lol: ,και ξερω

πως οι γνωσεις μου ειναι λιγες.Καποιοι ομως εδω εχουν

φαει ωρες πειραματισμου με gear,κιθαρες,μπασσα,pc μπλα μπλα...

 

Η γνωμη μου ειναι,καποιοι που εχουν βοηθησει πολυ(κατα κοινη ομολογια)

τα μελη του forum σε διαφορα probs,να εχουν μια θεση ψηλοτερα

απο εμενα και τον χ,ψ pastelius.Προσωπικα δεν με πειραζει... 8)

Αρκει να μην γινει ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ! ! :evil: :evil: :evil:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανουμε απο τα παραπανω, ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν προκειται να διορθωθει το noiz, με εξαιρεση καποια τεχνικα χαρακτηριστικα. και αυτο γιατι το noiz ειναι μια κοινοτητα ανθρωπων. και οι διαθεσεις μιας κοινοτητας δεν αλλαζουν απο την μια μερα στην αλλη. ελπιζω τις προσεχεις μερες σε εγγραφη νεων και ενδιαφεροντων μελων, καθως και σε χαλαρωση ολων των παλιων.

πιστευω οτι το μεγαλυτερο προβλημα του noiz ειναι οτι πολλοι εδω μεσα το εχουν παρει πολυ στα σοβαρα..ειναι απλα ενα forum.. νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το συνειδητοποιησουμε, ιδιαιτερα οι παλιοτεροι.

 

ειμαι καθετα αντιθετος στις ταμπελες, απλα γιατι ειμαστε ελληνες και κομπλεξικοι και θα αρχισουμε να πλακωνωμαστε σχετικα με το "ποιος ειναι αυτος ο μλκς που τον εχρησαν και cooking expert κλπ..."

 

επισης ειμαι καθετα αντιθετος στο σκληρο moderating. καλυτερα να γραφουμε μαλακιες και μετα να τις βλεπουμε και να κανουμε την αυτοκριτικη μας, απο το να εχουμε εναν μπαμπουλα στο κεφαλι μας.αν και δεν εχει χρειαστει καμια φορα να επεμβει καποιος moderator, σε γραφομενα μου, αν καποια στιγμη διαπιστωνα σκληρο και "αστυνομικο moderating στο noiz, σιγουρα θα σταματουσα να γραφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι το μεγαλυτερο προβλημα του noiz ειναι οτι πολλοι εδω μεσα το εχουν παρει πολυ στα σοβαρα..ειναι απλα ενα forum.. νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το συνειδητοποιησουμε' date=' ιδιαιτερα οι παλιοτεροι.

[/quote']

 

αμην!πες τα ρε μιχαλη! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι και να κανουμε απο τα παραπανω' date=' ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν προκειται να διορθωθει το noiz, με εξαιρεση καποια τεχνικα χαρακτηριστικα. και αυτο γιατι το noiz ειναι μια κοινοτητα ανθρωπων.

 

ειμαι καθετα αντιθετος στις ταμπελες, απλα γιατι ειμαστε ελληνες και κομπλεξικοι και θα αρχισουμε να πλακωνωμαστε σχετικα με το "ποιος ειναι αυτος ο μλκς που τον εχρησαν και [b']cooking expert[/b] κλπ..."

 

επισης ειμαι καθετα αντιθετος στο σκληρο moderating.αν και δεν εχει χρειαστει καμια φορα να επεμβει καποιος moderator, σε γραφομενα μου,αν καποια στιγμη διαπιστωνα σκληρο και "αστυνομικο moderating στο noiz, σιγουρα θα σταματουσα να γραφω.

 

+500.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω οτι το μεγαλυτερο προβλημα του noiz ειναι οτι πολλοι εδω μεσα το εχουν παρει πολυ στα σοβαρα..ειναι απλα ενα forum.. νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το συνειδητοποιησουμε' date=' ιδιαιτερα οι παλιοτεροι.

[/quote']

 

αμην!πες τα ρε μιχαλη! :wink:

 

+100 απο μένα :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου