Προς το περιεχόμενο

Πως θα βελτιώσουμε το noiz?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωωωωχχχ!!! και εδω φασαρίες γίνονται?

Πω πω πω!!!

Τι να πω θα σκεφτώ κάποια πράγματα που θα ήθελα να υπάρχουν στο site και θα τα παραθέσω.

Όσο για τα προηγούμενα δεν ξέρω δεν απαντώ. Δεν έχω χρόνο για χάσιμο. Εξάλου είδα τον τίτλο και μπήκα, αλλά βλέπω ότι και εδώ... μια από εκεί....

Τα λέμε.

Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ και εγώ!!!

Πάντα καλοπροέραιτα μιλάω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το κλιμα που επικρατει στο noiz τους τελευταιους μηνες δεν θα ελεγα οτι ειναι οτι το καλυτερο. ουκ ολιγες φορες σοβαρα η μη topics εχουν καταληξει σε απιθανα ξεκατινιασματα(και οποιος θελει ας με διαψευσει σε αυτο). τωρα αν οι εκφραση διαδικτυακες κατινες εθιξε τοσο πολυ καποιους, τι να πω, απλα γελαω... και συγνωμμη, αλλα δεν μπορω να ζητησω συγνωμμη γι αυτο (ωραιο σχημα λογου :) ε? ).

 

η περιπτωση αυτη ειναι πανω κατω αυτο που εγραψα για το τσεκουρι. αντι να συμπερανει καποιος μια εκδηλη απογοητευση και προβληματισμο σχετικα με καποια φαινομενα του noiz στα γραφομενα μου,αντι να καταλαβει οτι οι χαρακτηρισμοι δεν εχουν ως στοχο ατομα αυτα καθ εαυτα, αλλα ενα φαινομενο, προσβαλλεται....E δεν πηραζει, ας προσβληθει....

 

....μας θρεφει να πιανομαστε απο τις λεξεις........

 

γιατι μια τιμη εχομεν σε αυτη την κοινωνια..ακου να με πει διαδικτυακη κατινα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, εγώ δεν θα ανοιξω καβγάδες (πάλι! :lol: )

 

απλά θέλω να αναφέρω ότι:

όταν γράφεις κείμενο στο noiz και έχει κατέβει το scroll bar του κειμένου, αν κάνεις κλίκ στα emoticons για να βάλεις ένα στο κείμενο το scroll bar ξανανεβαίνει στην αρχή!

Δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα, αλλά αν το φτιάξετε εγώ θα είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

υγ: Α, μήπως αντί για μουσικά όργανα να βάζαμε γυναίκες για κλήρωση; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν' date=' εγώ δεν θα ανοιξω καβγάδες (πάλι! :lol: )

 

απλά θέλω να αναφέρω ότι:

όταν γράφεις κείμενο στο noiz και έχει κατέβει το scroll bar του κειμένου, αν κάνεις κλίκ στα emoticons για να βάλεις ένα στο κείμενο το scroll bar ξανανεβαίνει στην αρχή!

Δεν είναι ιδιαίτερο πρόβλημα, αλλά αν το φτιάξετε εγώ θα είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

υγ: Α, μήπως αντί για μουσικά όργανα να βάζαμε γυναίκες για κλήρωση; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote']

 

Γράφε μικρά post.¶ντε τώρα καθένας με τον καημό του :lol: :lol: :lol:

 

Kidding off course!! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry:

 

και πώς θα βγάλω όνομα σαν πολυλογάς έτσι;

¶τιμη ζωή, άλλους τους έχεις στην χλιδή...!

 

Τελικά μ'αρέσει η ιδέα για την κλήρωση :lol:

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry:

 

και πώς θα βγάλω όνομα σαν πολυλογάς έτσι;

¶τιμη ζωή' date=' άλλους τους έχεις στην χλιδή...!

 

Τελικά μ'αρέσει η ιδέα για την κλήρωση :lol:[/quote']

 

Μη βάζεις πολλά smilies!

 

Πλάκα πλάκα και εμένα μου τι σπάει αυτό που πάει στην αρχή :evil:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

η περιπτωση αυτη ειναι πανω κατω αυτο που εγραψα για το τσεκουρι. αντι να συμπερανει καποιος μια εκδηλη απογοητευση και προβληματισμο σχετικα με καποια φαινομενα του noiz στα γραφομενα μου' date='αντι να καταλαβει οτι οι χαρακτηρισμοι δεν εχουν ως στοχο ατομα αυτα καθ εαυτα, αλλα ενα φαινομενο, προσβαλλεται....[i']E δεν πηραζει, ας προσβληθει....[/i]

 

....μας θρεφει να πιανομαστε απο τις λεξεις........

 

γιατι μια τιμη εχομεν σε αυτη την κοινωνια..ακου να με πει διαδικτυακη κατινα...

όπως εσύ είσαι απογοητευμένος απτά άτομα του νοιζ έτσι και εμενα και όλους,μας απογοητεύουν πολλά πράγματα απτήν καθημερινότητα και τούς συνάνθρωπους μας

καλό είναι να περιορίσεις την έμπνευση σου στους χαρακτηρισμούς και να προσπαθήσεις να γίνεις εσυ ο ίδιος καλύτερος άνθρωπος.

αν ζητούσες την συγνώμη που αρνήθηκες να δώσεις θα ήταν μια τεράστια πρόοδος προς αυτήν την κατεύθυνση.....

αλλά ναι ξέχασα.....φταίνε οι άλλοι πάλι :x

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

α ρε Γιάννη βρήκα και τον μπελά μου στην τελική "φωτογραφιζόμενος" από φίλους...

 

ωρε παιδι εννοειται οτι δεν ειπε κανεις τιποτα για εσενα! :wink:

εισαι τοσο διακριτικος' date='χρησιμος και σοβαρος εδω μεσα που δεν εχεις δωσει κανενα δικαιωμα και σε ψηφιζω για modulator! :D :D :D[/quote']

 

Πολύ σωστά.

 

Ο npap που αναφέρεται σαν παράδειγμα (sorry φίλε), έχει αντικειμενικά τεκμηριωμένες γνώσεις στον τομέα του.

Όπως και όσοι άλλοι προκύψουν.

 

Είναι ευθύνη του Noiz απέναντι στους αναγνώστες του να τους βοηθάει να αναγνωρίζουν την υποκειμενική άποψη από την αντικειμενική τοποθέτηση.

 

'Η αν το θελετε, την επίσημα υποστηριζόμενη θέση του Noiz στα τεχνικά θέματα.

 

Ο moderator πολλές φορές παίζει άχαρο ρόλο κα δεν σημαίνει απαραίτητα ότι έχει και τεχνικές γνώσεις.

 

Επειδή από φύση είμαι κατά της αστυνόμευσης, από την αρχή ήθελα να ορίσω άτομα που να καλύπτουν και τους 2 ρόλους.

 

Γι αυτό και οι mod - ulators.

 

Του moderator και του expert (με έμφαση στη γνώση).

Ο ψύχραιμος τύπος και ο γνώστης.

Δύσκολο στην πράξη όμως. [/b]

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά απορία...

ο τίτλος special guest που εξυπηρετεί?

(γενικότερα δεν είμαι ενοχλημένος, ειλικρινά.. ίσα ίσα που προτιμώ τον ρόλο του 'δεν ξέρω τίποτα μη με ανακατεύετε' στη ζωή μου)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του moderator και του expert (με έμφαση στη γνώση).

Ο ψύχραιμος τύπος και ο γνώστης.

Δύσκολο στην πράξη όμως.

 

Φυσικά και είναι πολύ δύσκολο αυτό...

 

Να το δούμε και λίγο πρακτικά το θέμα? :wink: (Μια ακόμη γνώμη απλά)

 

Γιατί μπορεί τα κριτήρια να είναι κάποιες τεκμηριωμένες γνώσεις αλλά η γνώση για το άν πράγματι ισχύουν δυστυχώς είναι δυνατή μόνο στα μέλη που τα γνωρίζεις προσωπικά εσύ η κάποιος άλλος modulator που οποίο έχεις εμπιστοσύνη (πχ. εγώ μπορώ να δηλώνω Guitar God και να είμαι στην πραγματικότητα 13 χρονών που παίζω κιθάρα 3 μήνες...)

 

Και 2ον από τα γραπτά του άλλου δεν φαίνεται πάντα αν γνωρίζει κάτι. (πχ. εγώ (ΠΑΛΙ ΕΓΩ?? :lol: :lol: ) μπορεί πριν κάνω το οποιοδήποτε post να κάνω έρευνα 2 ώρες σε εξειδικευμένα sites με το αντικείμενο του θέματος και να "πετάω" μασημένες φιλοσοφίες... οπότε και πάλι καταλήγουμε στην ανάγκη της προσωπικής επαφής...

 

just my 2 cents :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου