Προς το περιεχόμενο

Μούφα Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος αν έχει ξαναγίνει αναφορά στην ΜΑΣΤΙΓΑ (!!!) του Noiz :D

 

Αναφέρομαι στις ψεύτικες αγγελίες, για πολυζητημένα αναλογικά (και μη) όργανα σε εξευτελιστικές τιμές...για ψάρακες μόνο.

Αρχικά σκέφτηκα "Μας δουλεύουνε;", μετά είπα "Ρε μπάς;" και τέλος κοίταξα διάφορες αγγελίες και κατάλαβα..."κρύο το νερό σήμερα!".

 

 

:)

 

 

Καλό το αστειάκι, ψαρώσαμε, αλλά έχει πάψει να είναι αστείο προ πολλού όμως..

 

..σε μισώ κύριε Sonic (που το σκέφτηκες πρώτος!) :wink:

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα υποθέσω ότι δεν έχεις καταλάβει σε τι ακριβώς αναφέρομαι..σωστά;

 

Αν κοιτάξεις όμως (σχεδόν) όλες τις αγγελίες κάποιου συγκεκριμένου χρήστη :) και δείς τα σχόλια από κάτω θα καταλάβεις ότι έχει γίνει ένα ψιλοθέμα.

 

Είναι ακραίο εκ μέρους μου να το πώ έτσι ανοιχτά, αλλά έχει καταντήσει γελοίο να βάζεις αγγελίες για πράγματα που δεν έχεις...

 

(όσο και αστείο να φαντάζει σε κάποιους) :!:

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος από γελοίο φίλε μου δεν έχει και απολύτως κανένα νόημα.Δεν θα ήθελα να μπω σε χαρακτηρισμούς γι αυτό δεν θα το αναλύσω παραπάνω το θέμα.Το μόνο κακό που μπορει να προκαλέσει αυτή η ιστορία ειναι οτι μερικοί ανυποψίαστοι που θα τύχει να δουν αυτές τις αγγελίες θα πιστέψουν οτι 'πέσαν' οι τιμές και οταν θα μπει καποιο 'υπαρκτό' μηχάνημα αγγελία θα νομίζουν οτι είναι ακριβό.

 

Υ.Γ Τι κάνει ο άνθρωπος οταν δεν έχει με τι να ασχοληθεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο κακό που μπορει να προκαλέσει αυτή η ιστορία ειναι οτι μερικοί ανυποψίαστοι που θα τύχει να δουν αυτές τις αγγελίες θα πιστέψουν οτι 'πέσαν' οι τιμές και οταν θα μπει καποιο 'υπαρκτό' μηχάνημα αγγελία θα νομίζουν οτι είναι ακριβό.

 

Διαφωνώ. Ο λόγος που άνοιξα αυτή την κουβέντα είναι επειδή τα στοιχεία του εν λόγω προσώπου είναι αφανή με αποτέλεσμα να προκύπτουν παρεξηγήσεις.

 

Πιο αναλυτικά,

μερικοί users μπέρδεψαν τον κύριο Μούφα με κάποιον άλλο χρήστη (Β), στηριζόμενοι απλά και μόνο στον στύλ γραφής (έλεος)!!! Ο χρήστης Β λοιπόν που παραθέτει το τηλέφωνο του στο Noiz μπορεί να είχε παραλάβει και μερικές πίτσες δώρο από έναν εξοργισμένο χρήστη του Noiz αν δεν είχα προσέξει το λάθος που παίχτηκε.

 

Δες εδώ τί κουβέντα γίνεται,

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=NukeC&op=ViewDetail&id_ads=31287

 

και δες και το url που έβαλε κάποιος.

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν γνωρίζει κάποιος συγκεκριμμένα ότι είναι ψεύτικες οι αγγελίες, παρακαλώ να μου στείλει προσωπικό μήνυμα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικοί users μπέρδεψαν τον κύριο Μούφα με κάποιον άλλο χρήστη (Β)' date=' στηριζόμενοι απλά και μόνο στον στύλ γραφής (έλεος)!!! [/quote']

δεν νομιζω οτι εγινε καποιο λαθος.

Για δες αυτην την αγγελια:

http://www.noiz.gr/modules.php?name=NukeC&op=ViewDetail&id_ads=30852

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τύπο που βάζει κατα καιρούς αγγελιές με τηλ που αρχίζει από 21076... τον ξέρω προσωπικά και δεν τον εχω για τετοιον.Από όσο ξέρω δεν εχει username στο νοιζ.Ο τύπος που βάζει τις αγγελίες υπογράφει ως SONICSPOT και απο μια παλιά αγγελία εχω και το κινητό του.

 

ΥΓ. Τον είχα πάρει τηλ γιατί "πούλαγε" ένα SH 101 "τσαμπα" αλλά όπως ήταν φυσικό το΄είχε πουλήσει ήδη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου