Προς το περιεχόμενο

Μούφα Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

mindconspiracy ΕΙΠΕ: Τον τύπο που βάζει κατα καιρούς αγγελιές με τηλ που αρχίζει από 21076... τον ξέρω προσωπικά και δεν τον εχω για τετοιον.Από όσο ξέρω δεν εχει username στο νοιζ.Ο τύπος που βάζει τις αγγελίες υπογράφει ως SONICSPOT και απο μια παλιά αγγελία εχω και το κινητό του.

 

*************************************************************

Καλά mindconspiracy μην παίρνεις και όρκο για το ποσο καλά τον ξέρεις για τί εγώ προχτές πήγα σπίτι του για ένα μηχάνημα που πουλούσε, και εκτός ότι ξέχασε να αναφέρει ότι το συγκεκριμένο synth είχε πρόβλημα, και κουβαλήθηκα τζάμπα, στη συνέχεια σε κουβέντα που είχαμε, επειδή δεν συμφωνούσα μαζί του σε αυτά που μου έλεγε, μονό μου δεν με πλάκωσε. Λες και εγω είχα καμιά όρεξη να πάω να του την πω. Εγώ πήγα να αγοράσω το synth και μόνο δαρμένος που δεν έφυγα. Αλλα τί τα θες? φιλαράκια με τον Sonicspot δεν είναι? Μίλησα με φίλο και μέλος του noiz που τον ξερει καλά. και μου είπε ότι παιζει πολύ ασχετίλα. Τελ/πάντων. Καλό είναι να μην τραβάμε τα πράγματα στα άκρα και με τη βοήθεια του yameth, να μπορέσουμε να ξεσκαρτάρουμε τα όποια μέλη χαλάν το site όσο φασιστικό και αν ακούγεται αυτό.

Όσο για τον Sonic καλώς ή κακός τον ξέρω καλά τόσο εγώ όσο και ένα ακόμη μέλος. Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όλη αυτή ή πλακακοροϊδία του. Μάλλον δεν ξέρει πως να γεμίσει τις ώρες του.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! ο Sonicspot παίζει και σαν emporakos.

Όσο για τον yameth που ζητά περισσότερες πληροφορίες για αυτά τα μέλη δεν νομίζω αν θα μπορέσει να τους εμποδίσει, εκτός και αν σκεφτεί κάτι πολύ δραστικό για να εξασφαλίσει την ποιότητα των αγγελιών και κατ΄επέκταση των μελών του noiz. Καλές οι πλάκες αλλα για την πρωταπριλιά. Αλλιώς δεν έχουν νόημα. :) :) :)

Είπον και ελλάλησον. . .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τύπο που βάζει κατα καιρούς αγγελιές με τηλ που αρχίζει από 21076

αυτος ο τυπος με κουβαλησε απο καλαματα για να αγορασω ενα synth, και οταν τελικα εφτασα αθηνα, τον πηρα τηλεφωνο και αυτος ουτε που θυμοταν το ραντεβου μας και φυσικα μοu ειπε οτι το ποuλησε τελικα σε ενα φιλαρακι του.

κοντεψα να εκραγω !

δεν ξερω αν ειναι αυτος ο Sonicspot παντως και οι δυο τους εφοσον ειναι και φιλοι, δεν ειναι σε καμια περιπτωση για εμπιστοσυνη.

ο frhodes 88 εχει δικιο sonicspot και η παρεα του παιζει σαν εμπορακος και semis.

Εχετε το νου σας λοιπον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρατραβήξει και το θέμα,

 

παίδες τον τυπά στον Βύρωνα (τον 21076 όπως τον λέτε) εγώ τον ξέρω προσωπικά και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Αντιθέτως ακόμα "συνεργάζομαι" μαζί του για να βρίσκω πράγματα. Δεν ξέρω ποιά η σχέση του με τον Sonic αλλά δεν με απασχολεί, οι κατηγορίες δεν ξέρω κατά πόσο στέκουν.

 

Και για να είμαι δίκαιος, Yameth έχεις δίκιο. Δεν μπορώ να πω με σιγουρία ότι οι αγγελίες είναι ψέυτικες. Απλά αν δείς τα link που έχω παραθέσει παραπάνω και ιδίως τις απαντήσεις που έδωσε (προφανώς) το ίδιο άτομο στα Σχόλια κάτω από τις αγγελίες του (βλ. "το δούλεμα θα συνεχίζεται όσο υπάρχουν τσίπιδες"), συν το γεγονός ότι σε καμία αγγελία δεν απαντάει ούτε σε πμ ούτε βάζει τηλέφωνο...είναι η μόνη λογική εξήγηση.

Για να μην αναφέρω ότι οι τιμές είναι εξωφρενικές και με πείτε τρελό (250 euro για κάτι που κάνει 1300$ και δεν βρωμάει τίποτα;).

 

Όπως και να έχει δεν περιμένω να πάρει κανείς θέση, και κακώς γίνεται τόσο μεγάλο θέμα. Απλά δεν θα ήθελα να επιβαρυνθεί η θέση αθώων ή μη ατόμων τα οποία δεν έχουν φταίξει σε τίποτα (εκτώς από τον παρολίγο ξυλοδαρμό του frhodes :lol: ) εξαιτίας μιας σειράς κακόγουστων αστείων.

 

Στην τελική ο καθένας κάνει ότι του καπνίσει, σωστά;

¶ρα και εγώ δεν έχω το δικαίωμα να γράφω σαν Σχόλιο το κινητό του Sonic κάτω από κάθε μουφα-αγγελία που ανεβάζει;

Έτσι για αστειάκι...η΄εγώ κάνω παράπτωμα και γίνομαι κάφρος;

 

Φιλικότατα,

 

Κ.

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε jack2 αυτός που σε κουβάλησε Αθήνα είναι ο semis. O sonicspot ή εμπορακος είναι το φιλαράκι του. Τρέχουν κάποιες αγγελίες του semis. θέλει προσοχή και με το μαλακό.

Και πληροφοριακά το VFX-SD έχει σπασμένο το ποτενσιόμετρο των Data. Όποιος θέλει να μπει στην διαδικασία να το αγοράσει ας το έχει υπ' όψιν του κατα τα άλλα το μηχάνημα είναι εντάξει και τα λεφτά που το δίνει εξαιρουμένου του service καλά είναι, αν σκεφτούμε ότι έχει πολυφωνικό aftertouch.

Είπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ k-a-f-ros (sorry) αφου τον ξες τοσο καλα παω πάσο. θεώρησε την περίπτωσή μου σαν ατυχή συγκυρία της στιγμής. Αλλά επειδή πάντα βγαίνει και κάτι θετικό. Ακόμα και τώρα μπορώ να δω την ημιμάθεια που παίζει από μερικούς στην προσπάθειά τους να σου πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες. Το θύμα? οι ανυποψίαστοι αγοραστές. Αν το κάναν λίγο πιο έξυπνα θα βγαίναν κερδισμένοι.

Είπον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατε frhodes 88,

 

ο semis είναι ο 21076..που λέμε τόση ώρα. Τα προσωπικά σας είναι δικό σας θέμα, όπως και το αν έτρεξε κάποιον από μακρυά κτλ κλτ. Το noiz δεν είναι ebay για να γράφει κανείς ότι και να τρέχει με το μηχάνημα, αλλά συμμερίζομαι την κατάσταση.

 

Απλά υπάρχει διαφορά μεταξύ του να μην λες ότι η κατάσταση του μηχανήματος είναι φθήνουσα και το να μην λες ότι είναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ!

 

Καλά κάναμε και την πάθαμε; Δεν βρίσκω το νόημα της όλης φάσης;

Ούτε λεφτα δεν βγάλανε ούτε τίποτα...

 

μπορείς εσύ ,ή έστω κάποιος, να φανταστεί τον Sonic να κάθεται μπροστά στο pc το βράδυ και να γελάει μόνος του; "Χα χα χα, σας την έσκασα κωλόπαιδα που θέλετε και αναλογικά synths!"

 

:lol:

 

clap clap clap

 

και έστω να πείς ότι έβγαζε λεφτά να πώ εντάξει...ή έστω ότι πουλάει μούρη..

 

:?:

 

ΥΓ:

http://www.noiz.gr/modules.php?name=NukeC&op=ViewDetail&id_ads=31287

 

αν έχετε την διάθεση να ακολουθήσετε το μπάχαλο με τα Σχόλια (δείτε τα ip) νομίζω ότι πλέον είναι προφανές το ψέμα.

 

Αυτά, συγνώμη για την αναστάτωση.

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon kanonika den prepei oute na apantiso alla logo tou oti thixtike kapoios allos anti gia mena apofasisa na to kano kai afto...proton den exo na apodeixo tipota se kanena gia to an ta pragmata iparxoun i oxi...dikaioma mou einai na ta kapso ama goustaro afou einai nomima agorasmena kai to poso SE POIOUS ta dino kai AN ta dino einai kathara diko mou thema....defteron einai logiko me kapoious na exo provlima omos to provlima tous afto me mena to metathetoun edo pera XORIS LOGO...xero oti kapoious tous peirazei to ti kanei kaneis alla mathete na koitate ti douleia sas kai deixte stous allous kati meso aftis kai oxi me magies kai roufianilikia tou tipou "to til tou kai i diefthinsi tou einai..." afta ta kaname sto dimotiko ftanei pia...meta poios o logos na koveste gia kati pou poulaei o allos ?...oi times einai xeftila opote kai fevgoune amesos...kai an ithela na kano trades opos merika palikarakia apo edo mesa tote SIGOURA den tha ta poulousa edo pera giati den fevgei tipota...episis eimai toso asxetos me tin fasi oso mousikoi eisaste kai seis pou krazete alla afto tha to krinoune alloi kai oxi eseis vevaia pou na min po pou sas exo grammenous...akouo gnomes anthropon pou xeroun ti tous ginetai sti fasi kai oxi atoma pou vrethikane tixaia sti mousiki kai pou distixos paramenoun akoma mesa anti na pane na kanoune tipote allo pio xrisimo...loipon afta kai telos apo mena to zitima giati to noiz de mou ftaie se tipota...

 

Panos

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tha steilo kai link apo youtube me to video tis ektelesis...ennooo tou kapsimatos tou sh-101 he he he he...tha sas po kai pou to exo thapsei gia na to parete junkia...ta organa den kanoune ton mousiko reeeeeeeeeee...... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου