Προς το περιεχόμενο

Μούφα Αγγελίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

loipon kanonika den prepei oute na apantiso alla logo tou oti thixtike kapoios allos anti gia mena apofasisa na to kano kai afto...proton den exo na apodeixo tipota se kanena gia to an ta pragmata iparxoun i oxi...dikaioma mou einai na ta kapso ama goustaro afou einai nomima agorasmena kai to poso SE POIOUS ta dino kai AN ta dino einai kathara diko mou thema....defteron einai logiko me kapoious na exo provlima omos to provlima tous afto me mena to metathetoun edo pera XORIS LOGO...xero oti kapoious tous peirazei to ti kanei kaneis alla mathete na koitate ti douleia sas kai deixte stous allous kati meso aftis kai oxi me magies kai roufianilikia tou tipou "to til tou kai i diefthinsi tou einai..." afta ta kaname sto dimotiko ftanei pia...meta poios o logos na koveste gia kati pou poulaei o allos ?...oi times einai xeftila opote kai fevgoune amesos...kai an ithela na kano trades opos merika palikarakia apo edo mesa tote SIGOURA den tha ta poulousa edo pera giati den fevgei tipota...episis eimai toso asxetos me tin fasi oso mousikoi eisaste kai seis pou krazete alla afto tha to krinoune alloi kai oxi eseis vevaia pou na min po pou sas exo grammenous...akouo gnomes anthropon pou xeroun ti tous ginetai sti fasi kai oxi atoma pou vrethikane tixaia sti mousiki kai pou distixos paramenoun akoma mesa anti na pane na kanoune tipote allo pio xrisimo...loipon afta kai telos apo mena to zitima giati to noiz de mou ftaie se tipota...

 

Panos

 

γεια σου φιλαρακο Sonicspot.

φαινεσαι φανερα εκνευρισμενος γιατι ξεχασες οτι δεν επιτρεπονται τα greeklish στο forum.

ελπιζω μονο το γελιο που εριξες να αξιζε τον κοπο.

οσο για το τι κανουνε τα παιδια στο δημοτικο , μαλλον θα πρεπει να το σκεφτεις εσυ αυτο.

για να καταληξω , σε ευχαριστω για το υπεροχο διημερο που μας προσφερες.

να εισαι καλα.

Στελιος απο καλαματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Sonicspot ελληνικά και όχι greeklish.

Θα το είχα σβήσει αλλά πρόλαβε να απαντήσει ο jack2.

Είναι βασικός κανόνας του φόρουμ.

 

Όσο για την αγγελία, την έσβησα καθώς δεν έδινε τηλέφωνο ούτε στοιχεία επαφής, αλλά είχε και τίτλο άσχετο με το περιεχόμενο.

 

Στο εξής θα υπάρχει αυστηρό moderation στις αγγελίες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sonicspot ελληνικά και όχι greeklish.

Θα το είχα σβήσει αλλά πρόλαβε να απαντήσει ο jack2.

Είναι βασικός κανόνας του φόρουμ.

 

Όσο για την αγγελία' date=' την έσβησα καθώς δεν έδινε τηλέφωνο ούτε στοιχεία επαφής, αλλά είχε και τίτλο άσχετο με το περιεχόμενο.

 

Στο εξής θα υπάρχει αυστηρό moderation στις αγγελίες.[/quote']

 

SONICSPOT.....ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΟΥ.....ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΟΥΤΕ ΤΟ NOIZ ΦΤΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ....ΑΡΚΕΤΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ???? ΚΑΙ Η ΔΙΣΚΟΓΡΑΦΙΑ ???? ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ??? ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ....ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΑΝΤΑ

RAGAN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως η εκνευρισμένη απάντηση του Sonic ηταν πανομοιοτυπη με μιας γκομενας πορνης (στην ψυχη και οχι στο σωμα) που ηξερε οτι ειχε αδικο και ειχε κανει τρελα λαθη. Αυτα τα περι "δικο μου θεμα, δεν εχω να αποδειξω τιποτα σε κανεναν....) ειναι αστεια. Λοιπον φιλε Sonic σε αυτο το site μωλις απεδειξες οτι δεν εισαι φερεγγυος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon kanonika den prepei oute na apantiso alla logo tou oti thixtike kapoios allos anti gia mena apofasisa na to kano kai afto...proton den exo na apodeixo tipota se kanena gia to an ta pragmata iparxoun i oxi...dikaioma mou einai na ta kapso ama goustaro afou einai nomima agorasmena kai to poso SE POIOUS ta dino kai AN ta dino einai kathara diko mou thema....defteron einai logiko me kapoious na exo provlima omos to provlima tous afto me mena to metathetoun edo pera XORIS LOGO...xero oti kapoious tous peirazei to ti kanei kaneis alla mathete na koitate ti douleia sas kai deixte stous allous kati meso aftis kai oxi me magies kai roufianilikia tou tipou "to til tou kai i diefthinsi tou einai..." afta ta kaname sto dimotiko ftanei pia...meta poios o logos na koveste gia kati pou poulaei o allos ?Panos

 

Αγαπητέ και παρεξηγημένε Sonicspot' date='

 

εγώ όπως [b']πολύ καλά ξέρεις[/b] δεν ήθελα να ανοίξουμε μέτωπο. Αλλά η συμπεριφορά σου δεν αφήνει και πολλές επιλογές.

Συνεχίζεις να κρύβεις τις πράξεις σου πίσω από την ικανότητά σου ως μουσικού, ενώ το μόνο που έχεις να πεις για να δικαιολογηθείς είναι οτι μας άξιζε γιατί (θεωρείς) οτι είμαστε πιτσιρικάδες.

Επίσης, ενώ στα Σχόλια κάτω από την αγγελία σου, παραδέχεσαι καθαρά ότι μας δουλεύες...εδώ ΠΑΛΙ το παίζεις πάπια και λες οτι προτιμάς να κάψεις το gear. Νομίζεις ότι η μάχη γίνεται γι'αυτό; Καημένε μου, χε***νο το έχουμε το gear, η συμπεριφορά σου είναι το θέμα.

 

Πλέον θεωρείσαι ψεύτης, και αυτό δεν μπορείς να το αλλάξεις. Τα φιλαράκια σου (που μετά από μάχη δική μου κατάλαβες ότι εξέθεσες) είναι τόσο σωστά, που ο αδερφός του semis με παίρνει τηλέφωνο για να δεί αν θέλω κάτι από αυτά που πουλάει, ενώ παρά την όποια δουλειά έχει κάνει στον μουσικό τομέα μου έδειξε σεβασμό και ήταν συζητήσιμος.

 

Και μιάς και κάθε φορά που το αναφέρεις με κάνεις να γελάω,

η δισκογραφια σου όχι μόνο είναι άγνωστη...αλλά και αδιάφορη. Νομίζεις ότι είσαι star; Δεν ξέρω για τους υπόλοιπους στο noiz, αλλά εγώ ξέρω ένα κάρο από μεγάλα ονόματα της μουσικής...προσωπικά. Και το ωραίο με αυτά τα άτομα είναι ότι είναι cool άτομα, γι'αυτό και πάνε μπροστά. Ποτέ δεν σου πουλάνε μούρη, παρά μόνο είναι περίφανοι για τον κόπο που έχουν καταβάλει και δείχνουν φιλική διάθεση και κατανόηση για όσους είναι στην αρχή της διαδρομής.

 

Μπορείς να βρείς ένα κάρο εξυπνάδες για να πείς, είτε σε εμένα προσωπικά είτε σε όποιον άλλο θες στο noiz. ΤO ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΛΗΞΑΝ!

Ο Yameth πλέον θα κάνει αυστηρό moderation στις αγγελίες και εγώ είμαι υπέυθηνος για αυτό , που ξεκίνησα το θέμα , όσο και εσύ που δεν ήξερες πότε να το σταματήσεις.

 

Μπορεί να είσαι και η μετεμψύχωση του Ξενάκη, αλλά σαν άτομο (και κυρίως λόγω της ηλικίας σου και του status σου που τόσο μας τσαμπουνάς) είσαι αξιολύπητος και αυτό με στενοχωρεί ιδιαίτερα.

 

Κράτα τα παιχνίδια σου και μην τα καίς, μιάς και θα έχεις πολλά να κάνεις μόνος στην γωνία σου.

 

Καλή χρονία,

 

Κ.

 

Υγ: Α, και το ΑΝ τα έχεις δεν είναι δικό σου θέμα από την στιγμή που βάζεις αγγελία. Μα καλά είσαι σοβαρός;

I have a passion lord and it won't go away

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ δεν έχω επικοινωνήσει ποτέ με το Sonicspot ή οποιονδήποτε άλλο γνωστό του για καμία αγγελία, ας μιλήσω αντικειμενικά για να διατυπώσω μια απορία (εύλογη νομίζω).

 

Ρε άνθρωπέ μου, το gear το έχεις/είχες τελικά ή δουλεύεις όλο τον κόσμο; Αναλόγως με την απάντηση που θα δώσεις, θα εμπίπτεις σε 4 κατηγορίες...

 

1) Το είχες και όντως έφυγε αμέσως. Περίπτωση αποδεκτή και κατανοητή μιας και οι τιμές ήταν τόσο χαμηλές. Εντούτοις, μπορείς απλά να πεις ότι πουλήθηκαν, όχι ότι είσαι ο θεός κι όλοι οι υπόλοιποι τα τσουτσέκια. ¶ρα, είσαι αγενής και ψώνιο.

 

2) Έχεις πράγμα αλλά ποτέ δεν ήσουν διατεθειμένος να πουλήσεις. Χειρότερο από πριν, εμπαίζεις τον κόσμο μόνο και μόνο επειδή θέλει να αποκτήσει ένα μηχάνημα σε τιμή ευκαιρίας, κάτι που φαντάζομαι ένας μουσικός του δικού σου βεληνεκούς δεν θα δεχόταν, είναι υποτιμητικό προφανώς!!! Και πάλι ισχύουν περί αγένειας και ψωνισμού.

 

3) Δεν έχεις τίποτα και απλά σπας πλάκα. Εντάξει, εδώ σηκώνουμε τα χέρια ψηλά και λέμε ότι είσαι ένας... και μισός (ας μην το πω καλύτερα). Στην περίπτωση αυτή, χέστηκα και αν είσαι ο νέος Vangelis. Σαν άνθρωπος είσαι για τα πανηγύρια και προφανώς αν είσαι έτσι σε όλες σου τις δραστηριότητες, πρέπει να θέλει πολύς κόσμος να σε σαπακιάσει στο ξύλο.

 

4) Έχει γίνει μπέρδεμα, πρόκειται περί παρεξήγησης που απλά διογκώθηκε κατά τρόπο περίεργο και ανεπιθύμητο. Μπορούσες να εξηγήσεις σε όσους κρέμασες τι ακριβώς συνέβη και να καλμάρεις την κατάσταση, δεν το είδαμε όμως.

 

Η απάντηση δική σου. Πάντως, θα σε παρακαλούσα να μην προσβάλλεις τον κόσμο που δίκαια προσπάθησε να επωφεληθεί μιας φαινομενικής ευκαιρίας, ούτε να αμφισβητείς τη μουσική αξία κανενός γιατί καμία δισκογραφία και κανένα gear δεν μπορεί να σου δώσει αυτό το δικαίωμα.

Που ξέρεις, μπορεί αύριο να βγει κάποιος από το Noiz που να πουλήσει όσους δίσκους δεν θα πουλήσεις εσύ σε 3 ζωές. Μπορεί μάλιστα ήδη να το έχει κάνει και απλά εσύ να μην το ξέρεις...

 

Φιλικά και με την ελπίδα να ισχύει το 4...

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου