Προς το περιεχόμενο

Digitech Whammy ricochet


guitar man on fire!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιώργο είσαι και παίχτουρας, έχεις και ήχο! Όσο για το πετάλι, είναι τρομερό, δεν υπάρχει αμφιβολία. Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν θέλω αυτό, το κλασικό Whammy V ή το νέο Sub'n'Up της TC Electronic... Το καθένα έχει τα διά του... pitch shifting κόλπα.

 

Εξαιρετικό demo  πάντως, μέσα σε context και αυτό μετράει πολύ.

 

Kαλημερα, ευχαριστω για τα σχολια!

 

Οπως ειπε και ο φιλος παρακατω ειναι τελειως διαφορετικο πεταλι απο το TC και για διαφορετικη εντελως χρηση, αυτο το πεταλι

ουσιαστικα εχει καποια απο τα features του classic whammy και καποια απο το Drop σε ενα compact μεγεθος.. οποτε ειναι καθαρα

τι θες να κανεις, δεν τιθεται θεμα συγκρισης ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υψηλότατο επίπεδο σε ολα, μπράβο!

 

Επίσης, ωραία διακοσμηση, πως το κρατας τοσο τακτοποιημενο; Εγω καθε βολτα που κανω στο δωματιο της μουσικης μου παιρνω παραμαζωμα το μισο στουντιο... :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υψηλότατο επίπεδο σε ολα, μπράβο!

 

Επίσης, ωραία διακοσμηση, πως το κρατας τοσο τακτοποιημενο; Εγω καθε βολτα που κανω στο δωματιο της μουσικης μου παιρνω παραμαζωμα το μισο στουντιο... :)

 

Ευχαριστω πολυ!

 

Ειναι πολυ ευκολο - λεγεται ψυχαναγκασμος, αν δεν ειναι ετσι δεν μπορω να κανω δουλεια χαχαχαχα

προσπαθω να το καταπολεμησω με λιγη ακαταστασια και σκονη  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης, ωραία διακοσμηση, πως το κρατας τοσο τακτοποιημενο; Εγω καθε βολτα που κανω στο δωματιο της μουσικης μου παιρνω παραμαζωμα το μισο στουντιο... :)

Μη τσιμπας. Φωναζει καθαριστρια πριν τραβηξει βιντεο  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ!

 

Ειναι πολυ ευκολο - λεγεται ψυχαναγκασμος, αν δεν ειναι ετσι δεν μπορω να κανω δουλεια χαχαχαχα

προσπαθω να το καταπολεμησω με λιγη ακαταστασια και σκονη  ;D ;D

 

Εμενα η μανα μου οταν ημουν μικρος μου λεγε οτι καμια μερα στο δωματιο μου θα χαθω ολοκληρος... χαχαχ :)

 

Τιποτα, το αξιζεις!

 

Μη τσιμπας. Φωναζει καθαριστρια πριν τραβηξει βιντεο  ;D

 

Αμα εισαι λιγο OCD τι να την κανεις την καθαριστρια, να τα ξαναφτιαχνεις μετα μονος σου;  ;D ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας παλιος φιλος μου που σου εμοιαζε οπως φαινεται  ;D, στο δωματιο του εκανες αλμα για να μπεις.

Καποια στιγμη η μανα του καθαρισε και οταν μπηκαμε μεσα ειπε, "ποιος εβαλε ολα τα πραγματα μεσ'την ακρη"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας παλιος φιλος μου που σου εμοιαζε οπως φαινεται  ;D, στο δωματιο του εκανες αλμα για να μπεις.

Καποια στιγμη η μανα του καθαρισε και οταν μπηκαμε μεσα ειπε, "ποιος εβαλε ολα τα πραγματα μεσ'την ακρη"?

 

 

χαχαχαχαχ σπυρο ελα για καφε σπιτι θα τακτοποιησω! Μες στην ακρη χαχαχαχ!!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..

 

σκεψου το εξης..ερχεται η καθαριστρια και παει να καθαρισει το vintage marshall 84' η τη Gibson lp 78'

 

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ!

 

ασε που ειναι και αυτο που λεει ο φιλος θα γινει διπλη δουλεια..δεν χαλαω το 25 ευρο σε κανα τσιπουρο να γραψω και

καμια μουσικη μετα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα..

 

σκεψου το εξης..ερχεται η καθαριστρια και παει να καθαρισει το vintage marshall 84' η τη Gibson lp 78'

 

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΑΚΗ!

 

ασε που ειναι και αυτο που λεει ο φιλος θα γινει διπλη δουλεια..δεν χαλαω το 25 ευρο σε κανα τσιπουρο να γραψω και

καμια μουσικη μετα??

 

Σωστόοοοοοοοοοος!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Για να επαναφέρω το νήμα και να μην ανοίγω νέο, σήμερα παρέλαβα το εν λόγω πεταλάκι:

 

 

14358882_10209936213219443_6411632810661578338_n.jpg?oh=bb71bff11d1ab94d4aa31c735e5ee340&oe=5873849D

 

 

Ελπίζω να βρω χρόνο απόψε να το δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου