Προς το περιεχόμενο

Every Metallica album // Randall KH103 part 2


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Καλημερα και καλη εβδομαδα,

 

Παραθετω το δευτερο μερος του βιντεο, σχολιασμοι - καταρες - μπινελικια - διαφωνιες φυσικα παντα δεκτα!  O0 O0 O0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αψογο οπως και το πρωτο!

κριμα που δεν εβαλες μεσα την ριφαρα του frantic!

να σε ρωτησω πως ακριβως μιξαρες, εβαλες το τρακ της δικης σου ηχογραφησης πανω απο το original? και αν ναι πως απεφυγες ενδεχομενο μπουκωμα απο το overlaying δυο ταυτοσημων ηχων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αψογο οπως και το πρωτο!

κριμα που δεν εβαλες μεσα την ριφαρα του frantic!

να σε ρωτησω πως ακριβως μιξαρες, εβαλες το τρακ της δικης σου ηχογραφησης πανω απο το original? και αν ναι πως απεφυγες ενδεχομενο μπουκωμα απο το overlaying δυο ταυτοσημων ηχων?

 

Σε ευχαριστω πολυ!

 

Οσο αναφορα το st anger, αν και μεγαλος φαν των Metallica δυστυχως οσο και αν το εχω προσπαθησει δεν μου αρεσει με τιποτα.

 

Σε οτι εχει να κανει με την ηχογραφηση, φυσικα και δεν εβαλα κιθαρες πανω απο τις original γιατι 1ον θα ηταν μεγαλη απατεωνια και 2ον οντως θα μπουκωνε οποτε βρηκα raw tracks χωρις κιθαρες και εφαγα πολυ να ματσαρω τους ηχους ακουγοντας τις original απομονωμενες και ηχογραφωντας μεχρι να πετυχω τη χροια οσο πιο κοντα γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ!

 

Οσο αναφορα το st anger, αν και μεγαλος φαν των Metallica δυστυχως οσο και αν το εχω προσπαθησει δεν μου αρεσει με τιποτα.

 

Σε οτι εχει να κανει με την ηχογραφηση, φυσικα και δεν εβαλα κιθαρες πανω απο τις original γιατι 1ον θα ηταν μεγαλη απατεωνια και 2ον οντως θα μπουκωνε οποτε βρηκα raw tracks χωρις κιθαρες και εφαγα πολυ να ματσαρω τους ηχους ακουγοντας τις original απομονωμενες και ηχογραφωντας μεχρι να πετυχω τη χροια οσο πιο κοντα γινεται

 

για το frantic ημουν ειρωνικος προφανως!  ;D ;D

τα raw tracks δλδ ηταν απο τις ηχογραφησεις του δισκου, εχουν κυκλοφορησει ανεξαρτητα τα καναλια??

btw μου θυμισες και τι ριφφαρα ειναι το that was just your life (απο τα πιο υποτιμημενα τους κομματια)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το frantic ημουν ειρωνικος προφανως!  ;D ;D

τα raw tracks δλδ ηταν απο τις ηχογραφησεις του δισκου, εχουν κυκλοφορησει ανεξαρτητα τα καναλια??

btw μου θυμισες και τι ριφφαρα ειναι το that was just your life (απο τα πιο υποτιμημενα τους κομματια)

 

ναι υπαρχουν στο youtube απο πολλες γνωστες μεγαλες μπαντες απομονωμενα τυμπανα/κιθαρες κλπ και εχει πολυ ενδιαφερον να τα ακουσεις μονα τους.

 

ναι πολυ καλο ριφ και οντως υποτιμημενο κομματι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι υπαρχουν στο youtube απο πολλες γνωστες μεγαλες μπαντες απομονωμενα τυμπανα/κιθαρες κλπ και εχει πολυ ενδιαφερον να τα ακουσεις μονα τους.

 

ναι πολυ καλο ριφ και οντως υποτιμημενο κομματι..

ωραια δεν το ηξερα θα το ψαξω!

προς αναμονη του νεου τους δισκου λοιπον!

και ποσο ευχομαι να μπουν σε μια φαση που θα κανουν Live και θα παιζουν ολα τα outsiders!

καλη συνεχεια κ σε σενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου