Προς το περιεχόμενο

Fender Parts


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή αυτό :

Fender: The Spirit of Rock 'n' Roll since 1946

 

θα αγοράζατε;

εγω δε καταλαβα...η ερωτηση ειναι αν θα αγορααμε καποιο μανικι απο το οφισιαλ σαιτ της φεντερ?????

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δε καταλαβα...η ερωτηση ειναι αν θα αγορααμε καποιο μανικι απο το οφισιαλ σαιτ της φεντερ?????

 

ναι αυτή είναι η ερώτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτή είναι η ερώτηση

αν θες να διατηρησεις τη γνησιοτητα της κιθαρας ναι,αλλα εγω θα πηγαινα σε allparts,warmoth,mighty mite,rockinger,stratosphere που ειναι εξισου ποιοτικα και θα επαιρνα οτι εβρισκα ποιο φτηνο

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται.

Αν παθει κατι ανεπανορθωτο το μανικι της ακριβης γνησιας φεντερ μου (που δεν παθαινει αλλα λεμε τωρα) ναι,θα επαιρνα ενα γνησιο ομοιο (αν υπηρχε).

Αν ομως η ερωτηση ειναι αν θα εδινα 729€ για ενα μανικι για μια partcaster η απαντηση ειναι οτι μαλλον με τοσα θα συναρμολογουσα ολοκληρη την κιθαρα μεχρι την τελευταια της βιδα. Ή θα επαιρνα μια μεταχειρισμενη γνησια παλι ολοκληρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται.

Αν παθει κατι ανεπανορθωτο το μανικι της ακριβης γνησιας φεντερ μου (που δεν παθαινει αλλα λεμε τωρα) ναι,θα επαιρνα ενα γνησιο ομοιο (αν υπηρχε)

 

Νομίζω πως αυτή είναι η μόνη περίπτωση. Αλλά όντως και εμένα δεεεεν παθαίνει τίποτα.

 

Για να υπάρχουν όμως ως τιμοκατάλογος κάποιος αγοράζει.

 

Πιθανόν κάτι υπάρχει που δεν γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου